Příslušenství

Originální příslušenství SEAT®

Pravou podstatou vozů SEAT je originalita, sportovní charakter a jasně definovaný styl. Uniformita, všednost a nuda tu nemá místo. Proto vám SEAT nabízí široké možnosti Originálního příslušenství SEAT®, se kterým můžete vyladit svůj vůz přesně podle svých představ. Dejte prostor fantazii a kreativitě. Buďte jedineční.

Jen na vás a vašem životním stylu záleží, co zvolíte. Možností je opravdu hodně. Od sportovních úprav exteriéru a interiéru vozu, jako jsou ráfky z lehkých slitin, aerodynamické prvky nebo sportovní volant přes audio a navigační systémy až po bezpečnostní technologie. Celá řada originálního příslušenství byla přísně testována a kontrolována. Známka "Original Design" je zárukou, že Originální příslušenství SEAT® je šité na míru vašemu vozu a je zárukou maximální kvality a spolehlivosti.

 

Mii

Vystrojte si svůj vůz zvenku i uvnitř

Krása života spočívá v detailech. Některé jsou neuvěřitelné, jiné drobné. Ale žádný z nich není možné opominout.

To byla i naše vůdčí filozofie při navrhování Originálního příslušenství SEAT. Filozofie, která nás dovedla k vytvoření řady vynikajícího a speciálního příslušenství s nejvyššími standardy kvality, k práci s nejspolehlivějšími materiály, nejvyspělejšími multimediálními systémy a bezpečnostními technologiemi, k použití nejdynamičtějšího designu a tvarů a k zajištění maximální pozornosti věnované detailům a povrchové úpravě. Tak vypadá ryzí exkluzivita.

Vyberte si, co je pro Vás důležité, a přizpůsobte si nový SEAT Mii svému vkusu. Až budete hotovi, budete mít ideálního společníka pro každodenní jízdy.

Tematické pakety mohou individualizovat Váš vůz až do nejmenšího detailu, včetně několika překvapení. Váš nový SEAT Mii se stane individuálním a jedinečným vozem, od klíčků až po přístrojovou desku. Vozem, navrženým Vámi pro Vás.

Tematické pakety Vám umožní individualizovat si každý detail nového vozu SEAT Mii. Například paket SMiiLE! Vám dodá vnější polepy, opěrku pro levou nohu, podlahové rohože a speciální protiskluzový povrch v přihrádce na klíče, a to vše personalizované s logem  SMiiLE! Paket Enjoy Mii zdůrazňuje sportovní vlastnosti Vašeho vozu ambiciózní stylistickou úpravou.

Více informací o Originálním příslušenství pro nový SEAT Mii získáte kliknutím na konfigurátor.

Ať si vyberete cokoli, můžete si být jisti, že Originální příslušenství SEAT je vyráběno podle nejvyšších možných standardů.

Ceník originálního příslušenství Katalog originálního příslušenství

 

Ibiza 5D

Každý z nás chce být v něčem výjimečný. Někdo to dokáže, někdo ne. A co vy? Chcete být stále v pozadí nebo se podíváte na další stránku?

A bez ohledu na to, pro které příslušenství se rozhodnete, každý kousek se dokonale shoduje s vaším vozem SEAT.

Ceník originálního příslušenství Katalog originálního příslušenství Seznam podporovaných bluetooth zařízení

 

Leon 5D

Detaily, které potěší

Personalizujte si svou jízdu širokou škálou Originálního příslušenství pro nový SEAT Leon 5D. Od sportovních úprav po elegantní doplňky nabízíme příslušenství, které bylo navrženo speciálně pro váš SEAT a plně testováno podle našich vysokých standardů kvality.

Veškeré příslušenství SEAT se dodává s dvouletou zárukou, není-li uvedeno jinak, která se prodlužuje na tři roky, je-li příslušenství zakoupeno a instalováno před předáním zcela nového vozidla. Příslušenství si navíc můžete nechat instalovat školeným technikem SEAT.

Příslušenství můžete také zahrnout do své smlouvy se SEAT Finance (v závislosti na situaci) a rozložit náklady na dobu svého úvěru. Navíc můžete ušetřit až 10 % z doporučené prodejní ceny a získat dárek zdarma, pokud se rozhodnete pro sadu příslušenství, který nabízejí vybraní prodejci.

Stáhněte si katalogy Příslušenství SEAT nebo si prohlédněte online katalog příslušenství SEAT, abyste získali představu o naší nabídce.

Ceník originálního příslušenství Katalog originálního příslušenství Seznam podporovaných bluetooth zařízení Aerodynamická sada

 

Leon ST

Dodejte vašemu vozu SEAT Leon ST individuální charakter výběrem z rozsáhlé nabídky originálního příslušenství SEAT

Originální příslušenství SEAT nabízí kompletní paletu doplňků, jimiž si můžete individualizovat Váš vůz SEAT podle svých představ. SEAT nabízí příslušenství navržené speciálně pro váš vůz SEAT – od sportovních doplňků, které umocní jeho sportovní charakter, až po stylové prvky s individuálním rukopisem. Veškeré příslušenství bylo samozřejmě plně testováno, aby splňovalo naše vysoké standardy kvality.

Každá jízda ve vašem novém kombi SEAT Leon ST se stane jedinečným zážitkem. Bez ohledu na váš životní styl je Originální příslušenství pro Leon ST zárukou, že každou cestu zahájíte i zakončíte ve velkém stylu. Kvalitní stylové prvky, jako jsou boční prahy, ozdobné obložení přístrojové desky a individualizované hlavice řadicí páky, umocňují eleganci vozu, zatímco sportovní pedály a opěrky nohy zanechají vždy skvělý dojem. Leon ST je nefalšované kombi s kompletní nabídkou řešení pro komfortní přepravu nákladu. Můžete mít všechno, co potřebujete pro dokonalý výlet.

Jsou to nejlepší přátelé řidiče. Program Originálního příslušenství SEAT zařadil do své nabídky nové systémy, které významně zvyšují bezpečnost jízdy. Díky systému pro rozpoznávání únavy řidiče a tempomatu budou vaše cesty mnohem klidnější. Leon ST vybavený těmito a dalšími podobnými technickými vymoženostmi si zachová vždy správný směr jízdy.

Stáhněte si náš katalog, který zahrnuje kompletní nabídku Originálního příslušenství SEAT pro váš Leon ST.

SEAT má rozsáhlou síť autorizovaných prodejců ochotných vám pomoci s výběrem potřebného příslušenství.

Ceník originálního příslušenství Katalog originálního příslušenství Seznam podporovaných bluetooth zařízení

 

Leon x-perience

Originální příslušenství SEAT

Individualizujte si svůj vůz SEAT Leon X-PERIENCE originálním příslušenstvím z naší rozsáhlé nabídky.

Originální příslušenství SEAT nabízí kompletní sortiment, který vám umožní přizpůsobit vůz značky SEAT vlastnímu stylu. SEAT nabízí příslušenství, které bylo navrženo speciálně pro váš SEAT a důkladně testováno v souladu s našimi vysokými nároky na úroveň kvality, ať se jedná o sportovní doplňky, nebo elegantní prvky, dodávající vozu individuální charakter.

Leon X-PERIENCE Kombi nabízí nové možnosti, jak si můžete se svou rodinou užívat cestování. Je to skutečně víceúčelový vůz. Doplňte jeho univerzálnost a pozoruhodný design originálním příslušenstvím. Kvalitní a elegantní prvky, jakou jsou ozdobné fólie na přístrojovou desku a individualizované kryty klíčku nebo podlahové rohože, dodají Vašemu vozu ještě větší styl a eleganci.

Prostor pro každého. Rozmanité možnosti pro uložení všeho, co chcete vzít s sebou. Od nosičů jízdních kol, lyží a surfových prken až po robustní střešní nosiče, stejně jako řešení pro zavazadlový prostor. Leon 

X-PERIENCE přepraví každý náklad bezpečně. Vše, co potřebujete pro perfektní výlet. SEAT navíc poskytuje řadu certifikovaných bezpečnostních dětských sedaček, které poskytnou Vašim dětem maximální pohodlí a ochranu. S originálním příslušenstvím pro Leon X-PERIENCE Kombi budete mít ještě více možností.

Stáhněte si náš katalog, který zahrnuje kompletní sortiment příslušenství pro váš Leon X-PERIENCE.
SEAT má rozsáhlou síť autorizovaných prodejců, kteří Vám ochotně pomohou s výběrem vhodného příslušenství.

Ceník originálního příslušenství Katalog originálního příslušenství Seznam podporovaných bluetooth zařízení

Toledo

Krásné životní maličkosti

Široká škála příslušenství obohatí vaši jízdu. Od sportovních doplňků po stylové prvky, tady najdete příslušenství určené speciálně pro váš SEAT, které odpovídá i těm nejnáročnějším požadavkům.

Všechno příslušenství SEAT je dodáváno s dvouletou zárukou (není-li uvedeno jinak), která může být rozšířena na tři roky, pokud bylo příslušenství zakoupeno a namontováno do nového vozu ještě před jeho předáním. Je samozřejmostí, že instalaci vámi vybrané výbavy provádí certifikovaný technik značky SEAT.

Příslušenství může být zahrnuto ve smlouvě SEAT Finance (vždy podle individuálního nastavení) a vy tak chytře rozložíte náklady. Kromě toho můžete ušetřit až 10 % z původní ceny a obdržíte dárek, pokud si zakoupíte balíček příslušenství u autorizovaných prodejců.

Ceník originálního příslušenství Katalog originálního příslušenství Seznam podporovaných bluetooth zařízení

 

Alhambra

Rodinná výbava na první pohled.

Rodinné auto musí vyhovět různým potřebám spousty lidí. proto tu máme bohatou nabídku originálního příslušenství, která je šitá na míru vám i vaší Alhambře. Vybíraní ještě nikdy nebylo příjemnější.

Ceník originálního příslušenství Katalog originálního příslušenství Seznam podporovaných bluetooth zařízení