SEAT Leon Sportstourer

SEAT Leon Sportstourer – dynamické kombi pro každou příležitost

Ať už chcete stylově přijíždět do práce nebo vyrazit s rodinou na dovolenou, Leon Sportstourer je ta správná volba. Je připraven vydat se za dobrodružstvím i spolehlivě sloužit každý všední den. Leon Sportstourer vás nezklame, ať vás zavedou vaše cesty kamkoliv.

  • úsporné motory TSI a TDI
  • dostupný jako Plug-in e-Hybrid
  • skvělé jízdní vlastnosti
  • moderní asistenční systémy
  • rozsáhlá konektivita
  • poutavý design

 

Stylové kombi

I rodinné kombi můžete vypadat přitažlivě a sportovně. Leon Sportstourer je toho důkazem a svým designem vystupuje z davu. Táhlé ostré křivky plynule navazují na oblé plochy a dohromady tvoří dokonalý celek vzbuzující dojem dynamiky a elegance. Vzhled podtrhují až 18” kola z lehké slitiny.

Prostor pro všechny a pro všechno

Od praktických rodinných kombi se očekává velký prostor pro cestující i zavazadla. Leon Sportstourer tyto požadavky s přehledem splňuje, když poskytuje naprosté pohodlí na dlouhých cestách pro čtyři dospělé cestující či pětičlennou rodinu. A objem zavazadlového prostoru? Skvělých 620 litrů.

V jednoduchosti je síla

V interiéru budete trávit spoustu času, a proto je navržen tak, aby se v něm každý cítil co nejpříjemněji. Materiály jsou příjemné na pohled i dotyk. Jednoduchému designu palubní desky dominuje obrazovka multimediálního systému s výdechy ventilace. Klasických tlačítek tu příliš nenajdete, ale nebojte se, těšit se samozřejmě můžete na intuitivní ovládání. Dále pak nechybí široké možnosti konektivity.

Vždy v bezpečí

Bezpečnost je jednou z priorit všech dobrých vozů. A Leon není výjimkou. Kromě odolné konstrukce z vysokopevnostní oceli jsou pro bezpečnost zásadní asistenční systémy, které se snaží nehodám předcházet. K tomu, abyste se vždy dostali do cíle vaší cesty, vám pomohou moderní systémy, jako je Lane Assist pro udržování jízdního pruhu, funkce varování před prací na silnici, Side Assist pro bezpečnou změnu jízdních pruhů nebo senzor únavy řidiče.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Michal Černý prodejce nových vozů SEAT/CUPRA

Lucie Procházková vedoucí nových vozů Volkswagen

Vaši prodejci v Horšovském Týně