SEAT Leon

SEAT Leon – mění zažité stereotypy

SEAT Leon je definicí dokonalosti. Nechybí mu totiž snad nic, co by měl dokonalý vůz v této  kategorii vozů mít. Samozřejmostí tak je přitažlivý vzhled, nechybí moderní technologie a pokročilé asistenční systémy. A jízda? To je zcela samostatná kapitola. Ve zkratce – prostě paráda.

  • úsporné motory TSI a TDI
  • dostupný jako Plug-in e-Hybrid
  • skvělé jízdní vlastnosti
  • moderní asistenční systémy
  • rozsáhlá konektivita
  • poutavý design

 

Ladné křivky

Ať už si vyberete základní řadu nebo sportovně laděnou verzi FR, Leon vždy bude vypadat skvěle. Ladné křivky se tu elegantně mísí s ostrými hranami, zvýrazňujícími jeho dynamiku. Pozornost poutají charakteristické přední světlomety i zadní svítilny táhnoucí se přes celou šířku karoserie. Vzhled celého vozu pak podtrhují až 18” kola.

Váš druhý domov

Kvalitní materiály příjemné na dotyk, velkorysá nabídka prostoru a příjemné čalounění – to je interiér modelu Leon. Samozřejmě zde nechybí ani moderní technologie a široké možnosti konektivity. Například vyspělý multimediální systém je k dispozici již v základní výbavě a u vyšších výbav je v sériové výbavě i digitální přístrojový štít, který řidiči poskytuje spoustu důležitých informací.

Jízda na výbornou

Někdy se na to v množství informací, které je možné o voze sdělit, zapomíná, ale faktem je, že jízdní vlastnosti u aut stále patří k tomu nejdůležitějšímu. Leon proto nabízí opravdu parádní svezení a nemusíte být zrovna závodník, abyste to ocenili. Jistota při řízení je důležitá pro všechny, a proto si Leon poradí se všemi běžnými i neběžnými situacemi. Jízdní stopu drží přesně podle pokynů řidiče a jízda je přitom komfortní i na rozbitých silnicích.

Vždy v bezpečí

Bezpečnost je jednou z priorit všech dobrých vozů. A Leon není výjimkou. Kromě odolné konstrukce z vysokopevnostní oceli jsou pro bezpečnost zásadní asistenční systémy, které se snaží nehodám předcházet. K tomu, abyste se vždy dostali do cíle vaší cesty, vám pomohou moderní systémy, jako je Lane Assist pro udržování jízdního pruhu, funkce varování před prací na silnici, Side Assist pro bezpečnou změnu jízdních pruhů nebo senzor únavy řidiče.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Michal Černý prodejce nových vozů SEAT/CUPRA

Lucie Procházková vedoucí nových vozů Volkswagen

Vaši prodejci v Horšovském Týně