SEAT Ibiza

Když jsme navrhovali nový SEAT Ibiza, chtěli jsme, aby byl dokonalý v obou směrech. Vytvořili jsme tak nejbezpečnější a nejúspornější Ibizu s nejlepšími jízdními vlastnostmi všech dob. Nová Ibiza nabízí nové funkce, nové výhody a nové zkušenosti.

  • pohodlné svezení
  • jízdní výkon
  • bezpečnost
  • dynamické linie

Nový SEAT Ibiza byl v interiéru kompletně přepracován. Díky novému ergonomickému designu budete mít z každé jízdy ještě lepší pocit. Nový SEAT Ibiza dokazuje svými vlastnostmi, od kvalitních materiálů až po dlouhý seznam nejmodernějších technologií, že má mladou duši.

 

2 v 1

Individuální možnost nastavení barevného řešení v podstatě všech viditelných součástí vozu, společně se širokou nabídkou až 18” kol z lehkých slitin, se spojují právě ve voze Ibiza 5D. Cena a stylové řešení dělají z vozu SEAT Ibiza 5D velmi úspěšné auto. Oproti předchozí generaci narostla do šířky bezmála o 9 centimetrů!

Výbavové linie

Ibiza 5D disponuje úplně novými motory, které plní normu Euro 6. Vyberete si! V nabídce jsou benzínové a naftové pohonné jednotky 75 až 150 koní, vždy živé a úsporné. Právě nejvyšší motorizace 1,5 TSI EVO bude nabízet technologii s vypínáním válců, kde kromě drobné úspory vypnuté válce ani nepoznáte. Stejnou technologii najdete i v  novém Golfu. Nejsilnější agregát bude na trhu pod Ibizovskou kapotou dostupný až ke konci roku 2017. 

Výbava velkých hráčů

Proč si nedopřát luxus i v Ibize 5D? V 5D můžete mít multikolizní brzdu, senzor únavy řidiče nebo asistent rozjezdu do kopce. Základem je pak LED denní svícení. Prostě vše, co nabízejí velcí hráči se širokou nabídkou výbavy.

Technologie na stupni vítězů

Vedle skvělých motorů a výbavy s designem se na stupni vítězů umístí rozhodně i technologické řešení a konektivita. Zadní parkovací kamera, integrovaný navigační systém, Apple CarPlay, MirrorLink nebo Android Auto? Zajisté. Vše si zobrazíte na velkém dotykovém skleněném panelu na středové konzoli.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Michal Černý prodejce nových vozů SEAT/CUPRA

Lucie Procházková vedoucí nových vozů Volkswagen

Vaši prodejci v Horšovském Týně