Škoda Plus

Škoda Plus je program prodejní sítě Škoda Auto, dohlížející nad kvalitou poskytovaných služeb.

Škoda Plus – Vyzkoušené ojeté vozy

Kategorie Škoda Plus zahrnuje ojeté vozy všech značek do stáří pěti let a splňujících zároveň přísná kvalitativní kritéria. Kromě jistoty koupě technicky prověřeného vozu vám Autocentrum Jan Šmucler, jako partner programu Škoda Plus, může nabídnout řadu dalších výhod:

Zkušební jízda

Projeďte se ve vyhlédnutém voze podle libosti. Zkušební jízda zůstává nejdůležitějším prostředkem jak zjistit, zda vám vybraný vůz vyhovuje a splňuje všechny vaše požadavky. Náš Prodejce (nebo prodejce Autocentra Jan Šmucler vám rád názorně předvede všechny funkce a výbavu vozu. Všechny vozy Škoda Plus jsou připraveny k okamžité zkušební jízdě.

Výkup Vašeho vozu

Pokud se rozhodnete pro nový vůz značky Škoda nebo vůz z programu Škoda Plus, rádi váš stávající automobil vykoupíme. Vyškolený technik přezkouší stav vašeho vozu a nabídne vám férovou výkupní cenu kalkulovanou dle ceníků nezávislé profesní organizace.

 

Předprodejní příprava vozu

Všechny vozy v programu Škoda Plus prošly důkladnou předprodejní přípravou v našem plně vybaveném servisu Škoda, která prověřila jejich technickou a optickou kvalitu. Můžete se tak spolehnout, že váš nový vůz nebude vyžadovat dodatečné nákladné investice.

12 měsíců záruka

Zeptejte se prodejce Autocentra Jan Šmucler Škoda Plus na 12měsíční záruku pro váš nový vůz – ta vás ochrání před neočekávanými výdaji za poruchy vzniklé po převzetí vozu. Její krytí zahrnuje všechny komponenty od motoru po elektroniku.

Atraktivní podmínky financování

Společnost ŠkoFIN vám vždy dokáže nabídnout individualizované podmínky financování a s vozem tak můžete odjet ihned i bez potřebné hotovosti. Volba mezi leasingem s nízkými měsíčními splátkami a flexibilní koncovou splátkou nebo úvěrem je pouze na vás.

Výhodné pojištění vozu

Díky značkovým pojistným produktům se vám otevírají široké možnosti, jak chránit sebe i váš vůz. Vše lze samozřejmě zajistit přímo při koupi vozu bez zbytečných průtahů.

Doživotní záruka mobility na vozy Škoda

Se zárukou mobility si můžete být jistí, že vždy dosáhnete svého cíle. V případě poruchy zajistí Autocentrum Jan Šmucler náhradní vozidlo, resp. odtah do nejbližšího servisu. Záruka mobility vám bude v případě provádění předepsaných servisních inspekcí u autorizovaných servisních partnerů Škoda Automaticky prodlužována.

Certifikát vozu 

K vozidlu zakoupenému v rámci programu Škoda Plus obdržíte certifikát osvědčující, že:

  • vozidlo není k datu vydání certifikátu evidováno jako odcizené v ČR

  • vozidlo, jednoznačně určené svým identifikačním číslem (VIN), odpovídá uvedenému roku výroby

  • identifikační číslo vozidla (VIN) neobsahuje nepovolené znaky a odpovídá deklarované značce vozidla

  • vozidlo splňuje všechny technické požadavky a standardy Škoda Plus

Škoda Plus Roční vozy?

Velmi mladé ojeté vozy Škoda v perfektním stavu – to jsou Škoda Plus Roční vozy. Zakoupením Ročního vozu získáte jistotu, že bude odpovídat nejvyšším požadavkům, a že se z tohoto rozhodnutí budete těšit ještě dlouhou dobu. Nad rámec programu Škoda Plus získáte:

  • vozy mladší 18 měsíců 

  • najeto do 30 000 km 

  • tovární záruka Škoda Auto - Všechny Škoda Plus Roční vozy mají 4 nebo 5 letou tovární záruku od Škoda Auto platnou od data uvedení do provozu