SEAT Ateca

Dokonalost v každé situaci.

Objevte kouzlo univerzálního SUV, které je připraveno na jízdu ve městě stejně jako na cestu na rodinnou dovolenou. Jedinečný design, vysoký komfort a dynamická jízda – to je nový SEAT Ateca.

  • dynamický design
  • výkonné a spolehlivé motory TSI a TDI
  • široká nabídka asistenčních systémů
  • zavazadlový prostor o objemu 510 litrů
  • výbavové řady: Style, FR, XPERIENCE

 

Moderní design

Elegantní design dokonale zapadne do města i do venkovského prostředí. Díky dynamickým křivkám navíc vypadá prostě skvěle a všude, kde se objeví, sklízí pohledy plné obdivu.

Žádný lenoch

Nový SEAT Ateca nikdy nebude lenochem. Všechny nabízené zážehové i vznětové motory TSI a TDI nabízí dostatek výkonu a točivého momentu, abyste nebyli brzdou provozu. Volitelný pohon všech kol 4Drive pak zaručí, že se bezpečně dostanete všude, kam chcete.

Interiér pro náročné

V interiéru se budete při každé jízdě cítit výjimečně díky jeho vzhledu i použitým materiálům. Komfortní sedadla s výrazným bočním vedením vás udrží na místě v každé zatáčce, všechny ovládací prvky jsou přesně tam, kde je očekáváte, a multimediální systém vám zpříjemní a usnadní vaše každodenní cesty.

Dostatečně prostorný

SUV často nemají dostatečně velký zavazadlový prostor. Pro model Ateca to ale neplatí. Zavazadelník má standardní objemu 510 litrů a po sklopení sedadel 1 604 litrů. A to je bohatě stačí nejen na ježdění po městě, ale i na dovolenou.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Michal Černý prodejce nových vozů SEAT/CUPRA

Lucie Procházková vedoucí nových vozů Volkswagen

Vaši prodejci v Horšovském Týně