SEAT Arona

Praktický crossover od SEATu si jednoduše zamilujete!

  • výkon 95 - 150 koní
  • velký zavazadelník
  • velké nájezdové úhly
  • moderní design
  • skvělé jízdní asistenty
  • lehká konstrukce

 

Mějte svůj styl

Arona je příkladnou ukázkou toho, jak by měl vypadat městský crossover. Zaujme hned na první pohled, a to i díky dvoubarevné karoserii. Poslední trendy se projevily nejen na hlavních částech a křivkách, ale moderní design se sportovním nádechem se promítl i do těch nejmenších detailů.

Pomoc se hodí

Nabízí celou řadu šikovných asistenčních systémů. Při jízdě si můžete klidně i odpočinout díky adaptivnímu tempomatu ACC, zejména na dálnici na vás zbude jen držet se v jízdním pruhu, ve kterém chcete jet. Dále je Arona vybavena například systémem Front Assist, senzorem mrtvého úhlu nebo asistentem sledování prostoru za vozidlem.

Městský rychlík

V nabídce motorizací naleznete pouze spolehlivé turbomotory. U benzínových motorů si můžete zvolit pohonné jednotky 1.0 TSI s výkonem 70 nebo 85 kW, případně samotný vrchol 1.5 TSI se 110 kW. Z dieselových agregátů je na výběr osvědčený dříč 1,6 TDI, poskytující výkon o hodnotě 70 nebo 85 kW.

Přizpůsobí se vaší jízdě

Stylová Arona vynikne nejen ve městě, cizí jí nejsou ani meziměstské silnice nebo dálnice. Její projev je vždy sebejistý, při běžné jízdě poskytuje dostatek komfortu, ovšem moderní konstrukční řešení podvozku a odpružení dovolí řidiči užít si i svižnější jízdu bez toho, aby se projevily některé jízdní nedostatky. SEAT myslí na všechno!


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Michal Černý prodejce nových vozů SEAT/CUPRA

Lucie Procházková vedoucí nových vozů Volkswagen

Vaši prodejci v Horšovském Týně