Reference

 

 

 


Volkswagen

 • Dobrý den, chtěl bych tímto poděkovat za obrovskou ochotu,bezvadný přístup a profesionální vystupování vašich prodejců v sekci VW.

  Jsem s vašim autosalonem moc spokojený a budu všude doporučovat. Jako zákazník jsem se s tak dobrým zacházením ještě nesetkal.

  Ještě jednou děkuji.

  Ivo Motyčka.

 • Dobrý den,

  ještě jednou bych chtěl poděkovat za vstřícnost a ochotu při objednání vozu, odkupu mého auta na protiúčet a perfektní služby během předání nového Tiguana. Vaši kolegové byli velmi milí a snažili se mi předat všechny potřebné informace i přesto, že se jednalo o první prodej tohoto typu vozu. Byl jsem mile překvapen, že i přesto, že jste teprve předminulý týden otevírali nový showroom značky Volkswagen, byly vaše služby na profesionální úrovni a směle se mohou rovnat s konkurencí.

  Přeji vám mnoho úspěchů a doufám, že i v budoucnu budou vaše služby na stejné, ne-li vyšší úrovni. Váš autosalon rád doporučím všem mým kolegům a známým.

  Ing. Pavel Janeček

 • Chtěl bych Vám a Vaší společnosti moc poděkovat za solidní, lidský a upřímný přístup, který mi byl poskytnut při koupi nového vozu.

  Dne 26.7.2016 jsem u Vaší společnosti zakoupil vozidlo VW Golf Sportsvan. S vozidlem jsem nadmíru spokojen. Vše mi bylo vysvětleno, popřípadě ukázáno a proběhla i zkušební jízda.

  Vaší společnosti jsem dával vozidlo na protiúčet a byl jsem velice mile překvapen, solidním přístupem jakého se mi dostalo při jednání s panem Vrzákem. Je to člověk na pravém místě a jediný, který si na nic nehrál, jednal se mnou narovinu a skutečně pozná pravou hodnotu vozidla.

  Podobné jednání s mou osobou se mi dostalo i od pane Vaňka, který byl od samého počátku prodeje starého vozidla na protiúčet až po samotný výběr a koupi vozidla nového. S jeho vystupováním a jednáním jsem byl velice spokojen, jak po osobní stránce, tak i po telefonickém rozhovoru,na čemž i s jednáním slečny Zálešakové, se kterou jsem měl také tu čest.

  Vím, že v dnešní době už není moc času na srdečné díky i přesto bych Vám chtěl ještě jednou poděkovat za celý průběh výběru a koupě nového vozidlo a doufám, že jim touto cestou vyřídíte mou spokojenost. Pochvala a poděkování od svého nadřízeného určitě potěší, to vím i ze svého zaměstnání.

  Přeji Vám a Vaší společnosti mnoho úspěchů do budoucna. Krásný den Vám přeji.

  S pozdravem Miroslav Kryl

 • Ráda bych touto cestou vyjádřila poděkování panu Macháněmu a panu Vrzákovi za velmi dobrý přístup ke mně jako zákaznici.

  Byla jsem velmi spokojena s jejich zákaznickým přístupem i s ochotou, s jakou ke mně přistupovali.

  Pracuji v oblasti lidských zdrojů a rukama mi prochází mnoho lidí všech profesí. Věřte, že to dovedu posoudit.

  Následný servis byl rovněž příkladný. Zavolalo mi Vaše zákaznické oddělení a opět pan Macháň, jak se mi s autem jezdí apd.

  Dal jste dohromady dobrý tým a děláte dobrou práci. Rozhodně Vás budu všude doporučovat!

  Irena Kameníková


SEAT

 • Dobrý den, chtěl bych tímto poděkovat za perfektní profesionální přístup při koupi nového vozu Seat Arona panu Jakubu Blažkovi, který nám pomohl s rychlím zajištěním vozu. S takovým to přístupem jsem se dlouho nesetkal, prostě perfektní. Děkuji spokojenost s novým autem obrovská.

  Jaroslav Sádlo

 • Dobrý den, 

  v březnu jsem u Vás pořídila osobní automobil Seat Leon ST.

  S vozem i Vaším salonem jsem spokojená a především bych chtěla zpětně pochválit prodejce, kterým byl pan Martin Šťastný.

  Všechny otázky mi do detailu a trpělivě zodpověděl. Považuji ho za profesionála v oblasti prodeje se vzorovým jednáním a vystupováním, které by prodejce měl mít.

  Děkuji za uzavřený obchod.

  S pozdravem Veronika Berková

 • Rád bych poděkoval prodejci slečně Ličmanové, která byla po celou dobu velice ochotná a vstřícná, velice příjemné vystupování a výborná komunikace. Na ženu prodávající vozidla velice ochotná a poměrně velký přehled o prodávaných vozech. Byl bych velice rád, kdyby byla za své velice profesionální vystupování z vaší strany ohodnocena. Takových prodejců se najde velice málo.

  David L., Hrádek

 • Vše proběhlo velmi rychle, jednalo se o skladový vůz, který výbavou odpovídal téměř zcela mým představám.

  Helena B., Praha

 • Zvýšit plat p. Blažkovi. Mimořádně schopný prodejce a hlavně dobrý člověk.

  Petr B., Plzeň

 • Chtěla bych i touto cestou poděkovat za velice vstřícné jednání a ochotu pana Jakuba Blažka a pana Jana Hozmana při řešení problému u našeho nového vozu Seat Leon. Problém, který jsme u auta objevili, u nás v servisu řešit nechtěli. A u vás, díky těmto pánům, byl odstraněn.

  Patří jim naše veliké poděkování.

  Přeji hezký den. Yvona B., Bílina

 • Velice bychom chtěli poděkovat p.Martinu Vidlákovi za profesionální přístup při koupi nového vozidla,seznámení a zodpovězení veškerých dotazů.

  Je to koupě již druhého vozu v H.T..Servis je také na vysoké úrovni, ochota a kvalita práce.

  p.Jan Rudofl, Přimda

 • Rád bych touto cestou poděkoval paní Ličmanové za příkladnou spolupráci při koupi vozů Seat Arona a Leon. Snažila se vyřídit všechny naše požadavky a dotazy ohledně vozů i jejich pojištění a financování. Prostě ochota a profesionalita na právém místě.

  S úctou Pisinger

 • Chtěla bych i touto cestou poděkovat za velice vstřícné jednání a ochotu pana Jakuba Blažka a pana Jana Hozmana při řešení problému u našeho nového vozu Seat Leon. Problém, který jsme u auta objevili, u nás v servisu řešit nechtěli. A u vás, díky těmto pánům, byl odstraněn.

  Patří jim naše veliké poděkování. 

  Přeji hezký den.

  Yvona Bártová, Bílina


Škoda

 • Dobrý den,

  v sobotu 8.3.2019 jsem na provozovně Plzeň,uzavřel smlouvu na koupi vozu Š.Karoq.

  Musím pochválit p.Radka Černého za profesionální jednání od prvopočátku, až do konce. Je vstřícný a vše velmi ochotně vysvětlí. Je to člověk na svém místě, kterých je dnes málo. S p.Černým se dobře komunikuje.Jsem rád, že jsem k Vám vážil cestu z Prahy.

  Budu Vás rád doporučovat.

  Havlena Jaroslav

 • Dlouho jsme vybírali, až jsme skončili u Šmuclerů. Už bychom neměnili.

  Jarmila P., Klatovy

 • V autosalonu Autocentrum Šmucler mne velice potěšila možnost, prohlédnout si vozy ŠKODA v několika barevných a výbavových provedení

  Michal H., Plzeň

 • Profesionální přístup, dobré rady k nákupu, snaha vyhovět problémům zákazníka

  František B., Plzeň

 • Byl jsem potěšen přístupem slečny prodejkyně.

  Radek Z., Nýřany

 • Byl jsem spokojen v každém směru

  Jaroslav L., Cheznovice

 • Velice příjemné jednání, profesionální a vstřícné

  Jitka S., Tachov

 • Během návštěvy potěšila nabídka nápoje, dále pak během konfigurace dotaz na instalaci constructu a celkové jednání

  Jakub P., Plzeň

 • Dobrý den,

  chtěla bych poděkovat za profesionální a velice vstřícný přístup Vašeho prodejce pana Radka Černého - od prvního dotazu na možnou koupi, přes pomoc s výběrem vhodného vozu, výkup starého vozu, sjednání pojištění,  zařízení výměny pneumatik až po podrobnou prezentaci nové Fabie přímo ve Vašem salonu v Plzni. Cítila jsem se jako zákazník, o kterého je pečováno jako v bavlnce. Ještě jednou děkuji za jeho pomoc a péči.

  Gabriela H.

 • Dnes jsme u Vás v autosalonu podepsali objednávku na naše nové auto. Moc děkuji za Váš přístup, ale také za přístup pana Černého. 

  Byla jsem také v jiných autosalónech Škody, ale nikde se lidé nechovají tak dobře, jako u Vás. Opravdu profesionálové. 

  Ještě jednou děkuji za Váš čas a přeji jen samé spokojené zákazníky.

  Alena N.

 • Dobrý den, tímto bych velice rád poděkoval,Vašemu servisnímu technikovi,p. Jiřímu Královi za velice profesionální a ochotný přístup k opravě našeho firemního vozu.

  Moc díky a s pozdravem Tomáš A., Brno 

 • Po necelých čtyřech letech od koupi vozidla ve vašem autosalonu, jsem se rozhodl opětovně obrátit na vašeho zaměstnance pana Jana Maška s požadavkem nabídky na vozidlo Škoda. Musím opětovně konstatovat, že přístup vašich pracovníků jak v salonu Škoda Horšovský Týn  tak i v bazaru je na té nejlepší  cestě. Před vaším kolektivem pracovníků musí každý potenciální kupec smeknout. Jsem velice rád, že si udržujete velice dobré jméno a budu vaši/ domovskou  provozovnu/ ve svém okolí  doporučovat. Rád se k vám při další koupi vozu vrátím. 

  Oldřich Marcián

 • Dobrý den,

  jsem Škoda srdcař, který před Vánoci od Vaší společnosti zakoupil nový vůz Škoda Octavia 1.4 TSI.

  Při pořízení vozu jsem vycházel z porovnávání nabídek a služeb řady dealerů vozů Škoda v Plzeňském a Karlovarském kraji.

  A již jako spokojený řidič nového vozu bych Vám rád poděkoval za velmi vstřícnou cenovou nabídku a za profesionální, partnerský i lidsky příjemný přístup pana Radka Černého, který pořízení mého vozu řešil.

  Ať se Vám daří

  RNDr. Jiří Neumann


Honda

 • Koupil jsme si ve Vašem autosalonu automobil Honda Jazz.

  Prodej zajišťoval pan Tomáš Larva a rád vyjadřuji velkou spokojenost s jeho jednáním, profesionálně a lidsky dokonalým přístupem.

  Automobil nekupujeme často, tak jednou za deset let.

  Tím více jsme byli velmi mile překvapeni, mladý prodejce byl dokonale upraven, znalý, vstřícný a ochotný, koupě pro nás byla radostnou událostí. Na závěr s námi ještě jel k benzínové pumpě, neboť se v Plzni nevyznáme, a vysvětlil nám, jak se dostat na dálnici.

  I jednání před prodejem, který jsme potřebovali urychlit, bylo milé a ze strany pana Larvy aktivní.

  Lituji, že nemáte servis v Praze, po této zkušenosti bych bez obav a s důvěrou jezdil jen ke "Šmuclerům".

  Jiří Kukla s dcerou Mahulenou, Praha

 • Velice mě potěšil vstřícný přístup paní nebo slečny Heleny Jirkovské.

  Jiří D.

 • Pan prodejce se choval velmi empaticky, byl pozorný a přesný, nebyl vtíravý, vše vysvětlil, zároveň měl "tah na branku" a velmi pěkně prosazoval svůj obchodní zájem. Jeho počínání však bylo profesionální, proklientské, cítil jsem se jako zákazník velmi komfortně. Po prezentaci velmi pečlivě vypracoval nabídky, které mi obratem zaslal. Velmi chválím.

  Karel M.

 • Přístup k zákazníkovi včetně poradenství ohledně doplňkové výbavy, pojištění, slev, plateb na 50% částky a další zajímavé informace. Velmi zajímavá byla nabídka protiúčtu původního auta, kterou jsme využili. Děkujeme paní H. Jirkovské.

  Pavel J., Plzeň

 • Mohl jsem vyzkoušet vše, o co jsem měl zájem, i všechny mé dotazy byly fundovaně zodpovězeny.

  Josef M., Praha

 • Potěšila mne ochota vše náležitě vysvětlit a technická informovanost H. Jirkovské.

  Petr S, Plzeň

 • Velmi dobrá znalost technických detailů. 

  Aleš Ch., Zruč – Senec

 • Ochota, vstřícnost a informovanost o vozidle od Vaší pracovnice.

  Jaroslava L., Plzeň

 • Potěšil mě přístup prodejce při prezentaci vozu.

  Martin V.

 • Ještě jednou děkuji za nákup vozidla Honda CR-V. Byl jsem velmi potěšen Vaší spoluprácí  a přístupem při nákupu nového vozidla. Nemohu Vaši firmu nic jen chválit.

  Marek K., Hradešice

 • Vůz Honda Civic byl částečně svatební dar. Pan prodejce Tomáš Larva si zaslouží za veškerou péči, vstřícnost a přístup k zákazníkovi velký dík. Pomohl nám odstartovat naši novou životní etapu správným směrem. Čestmír a Martina B. Hradec Králové

  Čestmír B., Hradec Králové

 • Dobrý den,

  chtěl bych touto cestou poděkovat prodejcům panu Larvovi a paní nebo slečně Jirkovské za vstřícnost a výborné jednání při nákupu nové vozidla Honda CR-V. Byl jsem velice spokojen. Oba zaměstnanci jsou velice profesionální a příjemní lidé na správném místě. Ještě jednou děkuji.

  Václav Ťoupal, Klášterec nad Ohří

 • Jednání vedoucí prodeje paní Jirkovské má znaky naprosté profesionality a vstřícnosti vůči zákazníkovi. Nekupoval jsem první os. automobil a mohu to posoudit.

  p. Václav Krofta, Nynice

 • S dealerem jsem byl opravdu spokojený, takový personál kdyby byl v každem autosalonu. Uvažoval jsem i o jiné značce vozu ale po návštěvě AUTOCENTRUM JAN ŠMUCLER jsem byl rozhodnutý.

  Ještě jednou díky, Václav Wegschmied, Staňkov

 • Od první návštěvy až do předání vozu 100% spokojenost a profesionální přístup pana Larvy Honda Plzeň. Není absolutně co vytknout, ve všem nám vyšel vstříc. Děkujeme Kupčíkovi

  Kupčíkovi, Janovice nad Úhlavou

 • Protože jsem byla naprosto spokojená ve všech bodech. Při koupi posledního vozu jsem využila jiného dealera, který byl nesrovnatelně horší.

  p. Terzičová, Praha

 • Kupoval jsem zde svůj nový vůz Honda CRV a mohu jen doporučit. Profesionální přístup zaměstnanců Hondy, se vším mi vyšli maximálně vstříc i když jsem jim to hodně komplikoval. Několikrát jsem volal i do jejich servisu, kde mi vždy vstřícně odpověděli na moje dotazy a když jsem zde byl na ošetření spodku před zimou,tak mě odvezli a přivezli prostě jedničky.Jmenovitě pan Larva profesionální prodejce a z techniků velký dík p.Paukner a p.Kalousek.....Byl to můj třetí nový vůz a nikde jsem nebyl tak spokojený.

  Vratislav K., Klatovy

 • Příjemné jednání se slečnou Jirkovskou, ochotná zodpovědět veškeré otázky, milá, vždy na telefonu. Děkujeme za obě vozidla, které nám předala. Dále bych ráda poděkovala panu Pauknerovi za usilí a ochotu při montáži tažného zařízení.

  Soňa Pajma, Plzeň

 • Dekuju celemu kolektivu Autocentra Jan Smucler s.r.o. a hlavne slecne Jirkovske a panu Larvovi za dnesni skvely zazitek v ramci otevrenych dveri autocentra. V ramci celeho autocentra jsem se setkal se skvelym pristupem at uz se to tykalo predvadecich jizd, prohlidky servisniho zazemi, tak i treba obcerstvenim pri chvilkach cekani.

  Uz ted vim, kam si pujdu vybrat pristi novy vuz.

  Milan Kytka, Cheb

 • Profesionální a velice vstřícný přístup dealera k celému obchodnímu případu od zkušební jízdy až k předání nového vozu. Kvalitní servisní zázemí a ochotný vedoucí servisu s patřičnými znalostmi.

  Jiří Ch., Velké Meziříčí

 • Dobrý den, chtěli bychom poděkovat za vynikající a profesionální přístup slečny Heleny Jirkovské při prodeji Hondy CR-V. Na všechny naše dotazy ohledně auta i vyřizování prodeje měla vyčerpávající odpověď. Ve všem nám vyšla vstříc. Návštěvy autosalonu i jednání s ní byly velice příjemné. Moc děkujeme !!!!!!!!!

  Kloudovi, Mirošov

 • Dobrý den, chtěli bychom poděkovat za vynikající a profesionální přístup slečny Heleny Jirkovské při prodeji Hondy CR-V. Na všechny naše dotazy ohledně auta i vyřizování prodeje měla vyčerpávající odpověď. Ve všem nám vyšla vstříc. Návštěvy autosalonu i jednání s ní byly velice příjemné. Moc děkujeme !!!!!!!!!

  Kloudovi, Mirošov

 • Profesionalita,příjemné prostředí a kvalitní auta.

  Karel Linduška, Plzeň

 • Dobrý den, celkovou spokojenost ovlivnilo hned několik věcí již na samém začátku a sice, uvítání s panem Tomášem Larvou. Přijel jsem již v brzkých ranních hodinách ( po sedmé hodině) a ihned takto po ránu profesionální přístup pana Larvi,který opravdu dokázal mé rozhodnutí potvrdit aniž by věděl s jakým záměrem jsem vůbec přijel. Ochota,vysvětlení,podpora,průvodce časem,který byl nezbytně nutný pro vyčkání dovozu mého nověho vozu,všemi těmito vlastnostmi tento pán disponuje a věřím,že jich má mnohem ještě více. Je to opravdu člověk na správném místě,který dokázal,že je na správném místě.

  Ondřej Kovač, Tachov

 • Profesionalita prodejců.

  Jaroslav R., Starý Plzenec

 • Skvělý, příjemný a profesionální přístup.

  Tereza Kulhánková, Plzeň

 • Protože jsem byla nejen spokojená, ale přímo nadšená z celého průběhu, zejména z jednání pana Larvy a slečny prodejkyně.

  Jana Ř., Těrlicko

 • Chtěl bych poděkovat za vynikající a profesionální přístup vedoucí prodeje slečny Heleny Jirkovské při prodeji Hondy CR-V. Na všechny dotazy ohledně auta i vyřizování prodeje měla vyčerpávající odpověď. Ve všem mi vyšla vstříc a hlavně - nakonec mě přemluvila, abych zvolil úplně jinou barvu, se kterou jsem náramně spokojen. Návštěvy autosalonu i jednání s ní byly velice příjemné. Je prostě skvělá!!!!!!! Hondě ještě více takovýchto prodejců.

  Vladislav Hříbal, Kralovice

 • V Autocentru Šmucler - Honda jsem se setkala s příjemným, vstřícným personálem, který ochotně vysvětlil, ukázal vše co jsem potřebovala. Moc děkuji p. Jirkovské a p. Larvovi.

  Jana Š., Rokycany

 • Nemám nejmenší výtku vůči personálu a paní vedoucí prodeje Heleně Jirkovské. Zkušební jízda byla v naprostém pořádku. Dodání vozu proběhlo ve smluveném termínu. Vysvětlení k novému vozu bylo dostačující. Děkujeme za profesionální přístup k zákazníkům. Přejeme hodně spokojených zákazníků

  Karel N., Heřmanova Huť


Honda Moto

 • Dobrý den,

  chtěl bych touto cestou poděkovat prodejcům panu Mikulášovi a slečně Řachové za vstřícnost a výborné jednání při nákupu nového motocyklu.

  Dále bych chtěl poděkovat panu Pávkovi za skvělý servis a montáž doplňků. Přeji vašemu týmu moto Honda mnoho úspěchů.

  Děkuji.

  Rostislav Zeman


Ojeté vozy

 • Chtěl bych poděkovat Vašim zaměstnancům z pobočky Horšovský Týn /autobazar/. Mám již od Vás z autobazaru zakoupených 7 vozů /poslední zakoupen 26.8.2016/. Vždy jsem byl velice spokojen. Vaši zaměstnanci  jsou velice profesionální a příjemní lidé na správném místě.

  Určitě zaslouží velikou pochvalu.

  Jmenovitě: Pavel Šach, David Havrda, Michaela Klinerová, Gabriela Birnbaumová, Petr Šach, Dominik Sladovník.

  Moc děkuji všem Jan Raška

 • Dobrý den,

  chtěli bychom touto cestou poděkovat celému týmu autobazaru v Horšovské Týně. Jsme Vaši dlouholetí zákazníci a vždy jsme s prací Vašich zaměstnanců velice spokojeni. Jsou to profesionálové a velmi vstřícní a milí lidé. Veliké díky patří hlavně M.Klinerové a D.Havrdovi.

  Další vůz jedině z H.Týna

  S pozdravem Martina a Jan Raškovi, Stod


Servis

 • Chtěl bych poděkovat Vašemu zaměstnanci ve středisku H. Týn panu Michalu Trhlíkovi za profesionální a hlavně lidský přístup k opravě mého auta.

  Velkou radost měla moje manželka, trvale upoutána na invalidním vozíku, že může odjet na plánovanou dovolenou. Ještě jednou pane Trhlíku děkujeme Vám, škoda že takových lidí jako jste Vy není více.

  S pozdravem
  Chrz František

 • Rád bych Vám touto cestou poděkoval za opravu mého havarovaného, čtyři měsíce starého vozidla VW Golf 7. Děkuji moc za skvěle odvedenou práci, profesionální přístup spojený s ochotou, vstřícností a příjemným osobním jednáním pana Bc. Tomáše Wopršálka. Rád budu nadále využívat služeb Vašeho autocentra. Do nového roku Vám přeji hodně štěstí, zdraví, osobních a pracovních úspěchů.

  Ing. Jiří Kos

 • Vážení, s domluvou opravy svého vozu jsem byl nadmíru spokojen, s tak profesionálním a příjemným jednáním ze strany vedoucího oddělení servisu pana Steidla jsem se snad ještě nesetkal. Byl naprosto skvělý a se vším nám vyšel vstříc. Byl velmi potěšen jednáním při domluvě servisu a i skutečností, že nám bylo vyhověno i přes velmi nabitý servisní program.

  Děkuji s pozdravem a přáním hezkého dne MUDr. Vlastimil Woznica

 • Dobrý den,

  v pátek jsme si s přáteli udělali den dovolené a vyrazili jsme na poslední letošní lyžování do Rakouska. Z Liberce jsme vyjeli po páté hodině ranní a bohužel nás potkala na dálnici, kousek před Žebrákem, nepříjemnost v podobě proražené levé přední pneumatiky. Na auto jsme namontovali rezervu a vyrazili hledat pomoc. Po mnoha telefonátech, zastávkách v pneuservisech i autorizovaných servisech Škoda jsme získali kontakt na vaši firmu. Výborný... byli jsme opravdu mile překvapeni ochotou vašich zaměstnanců pomoci vyřešit naší situaci. Po telefonickém domluvě jsme dorazili na vaši provozovnu v Plzni, ujal se nás p. Jiří Král a za necelou hodinku jsme odjížděli. Příjemné prostředí, ochotní a kompetentní lidé, konečně jsem si připadal jako zákazník, opravdu spokojenost.

  Díky a přeji hodně štěstí v podnikání i osobním životě.

  Ing. Rostislav Miler

  Vedoucí výroby/ Production manager

 • Dovolte mně, abych touto cestou vyjádřil své velké poděkování Vašim zaměstnancům, panu Janu Pauknerovi a panu Milanu Vrzákovi, jejichž služeb jsem využíval. V jejich osobách jsem se vždy setkal s velkou profesionalitou, objektivností, ochotou, vstřícností a lidsky vlídným přístupem a slušností. Součet takových vlastností v jednom člověku je v dnešní době opravdu vzácností.

  Přeji Vám, aby se Vaše podnikání i nadále úspěšně rozvíjelo a těším se opět někdy na setkání,

  Ing. Zdeněk Mahler

  trenér, kouč, konzultant 

 • Velmi ochotný personál a umí poradit.

  p. Fučík

 • Vzhledem ke skutečnosti, že vše si mohu předem domluvit dle potřeb a mého časového rozvrhu a vzhledem k vysoké profesionalitě dealera, který má nejen vzorové vystupování, ale i komunikativní dovednosti, a dle mého je i profesně zdatný, byly prozatím všechny mé požadavky a potřeby splněny vždy dle dohovoru a v odpovídající kvalitě.

  p. Masár

 • Moje spokojenost je dána hlavně osobním přístupem, přehledem a znalostmi technika p.Jan Pauknera

  p. Böhm

 • Dovolte, abych vyzdvihla ochotu a příjemné vystupování vašeho zaměstnance Michala Trhlíka, při převzetí mého auta:  Atos 1,1 3PO 5679, na roční údržbu. Ochotně zodpověděl mé dotazy a poradil mi, co se týče topení a podobně. Jsem velmi spokojena s vašimi službami po celých  10 let, co mi pravidelně spravujete auto.   

  Libuše Poláčková 

  Osvračín 178  

 • Rád bych touto cestou poděkoval a pochválil servisního poradce pana Tomáše Stupku za maximální ochotu, přístup a poradenství i rychlé vyřízení opravy VW Crafter.

  Pavel Smetana

 • Velice bych vám chtěl podělovat za perfektní průběh servisu mého vozu.

  Musím uznat, že příjem, průběh i vydání vozu bylo velice profesionálně provedeno vašimi techniky a veškerá moje návštěva (3x) u vás v servisu byla velice příjemným zážitkem.

  Mohu s jistotou říci, že doposud nejlepší zkušenost se servisem vozu vůbec. Zvláště bych vyzdvihl přístup k zákazníkovi pana Jana Holzmana při mém příjezdu k vám do servisu cca 10 minut před koncem zavírací doby.

  Byl jsem mile překvapen ochotou, vůz byl předběžně zkontrolován na zvedáku, přivolán mechanik a viděl jsem snahu pomoci.

  Dnes, den po provedeném servisu a předání vozu, jsem se rozhodl vám a zaměstnancům s kterými jsem přišel do kontaktu poděkovat.

  Držím palce a doufám že si tento vysoký standard vašich služeb zachováte i v budoucnu.

  Termer Tomáš