Das WeltAuto

Das WeltAuto je celosvětovým programem prodeje ojetých vozů značek Volkswagen osobní vozy, SEAT, Volkswagen Užitkové vozy a Škoda s centrální podporou ze strany koncernu Volkswagen.

V Autocentru Jan Šmucler si můžete vybrat z nabídky prověřených, kvalitních a spolehlivých ojetých vozů. Jako  nadstandardní zákaznické služby nabízíme minimálně roční záruku (do 5 let stáří a do 150 000 ujetých kilometrů s ověřeným stavem na základě podrobné technické prohlídky).

Nabídka vozů

  • garantujeme ověřený původ vozu a odpovídající stav kilometrů

  • nabízíme záruku 12 nebo 24 měsíců na každý vůz (do 5 let stáří vozu, do 150 000 najetých km)

  • k zhodnocení technického stavu využíváme pomoci servisního technika Autocentra Jan Šmucler  a vše zaznamenáváme do „Zápisu o technickém stavu motorového vozidla“

  • nabízíme možnost vykoupení vašeho vozu na protiúčet

  • můžeme vám slíbit výhodné financování od ŠKOFINu

  • zařídíme technickou přípravu vozu před prodejem

Další služby

Záruka mobility

Platí u ojetých vozů jako na nové vozy, které pravidelně navštěvují autorizovaný servis, podle podmínek výrobce. Záruku mobility lze u Das WeltAuto obnovit.

Individuální úprava vozu

K zakoupenému vozu můžete dokoupit výhodné originální příslušenství a díly. 

Výměna vozu

Zjistili jste, že zakoupený ojetý vůz není podle vašeho očekávání? Vůz u nás můžete vyměnit za stejně drahý nebo dražší vůz do 3 dnů při maximálním nájezdu 500 km. Prodejce má ale možnost účtovat administrativní poplatek avšak jen do výše 1000 Kč denně.