SEAT Tarraco

Poznejte svět v pohodlí a luxusu!

Velké SUV s temperamentním španělským designem nabízí neobyčejný vnitřní prostor, díky čemuž pojme až 7 sedadel. Nezaostává ani z hlediska dynamiky. Výkonné motory se postarají o to, aby jízda byla zábavná. Nadstandardní komfort je pak naprostou samozřejmostí díky inovativním technologiím a ergonomickým, elektricky nastavitelným sedadlům.

  • nezaměnitelný design
  • až 7 sedadel
  • až 20" broušená kola z lehké slitiny
  • digitální panel přístrojů
  • přední LED světlomety, zadní LED světla
  • adaptivní podvozek ( DCC)

 

Přitažlivější už být nemůže

Že nemůže sedmimístné SUV vypadat skvěle? Opak je pravdou. Decentní ostrá linie táhnoucí se od předního kola až na záď nebo agresivní přední maska dodávají majestátnímu SUV Tarraco přitažlivý dynamický vzhled, kterým španělská automobilka definuje svůj nový designérský styl.

Mějte příjemnou cestu

V interiéru čeká na celou posádku maximální komfort. Samozřejmostí je propracovaný multimediální systém s vystouplým 8” displejem, který dokáže každou jízdu zpříjemnit. Řidič jistě ocení i digitální přístrojový panel s úhlopříčkou 10,25”, na kterém si může zobrazit přesně ty informace, které potřebuje.

Vyražte bez obav

Tarraco zvládne jakýkoliv úkol. Nedělá mu problém s jistotou zdolávat stovky či tisíce kilometrů na dálnici, na zakroucené silnici ukáže svou hbitost a ve městě obratnost. Tarraco si zkrátka hravě poradí se všemi nástrahami vašeho každodenního života. To v SEATu umí!

Neomezujte se

Jednou z hlavních předností modelu Tarraco je neobyčejná prostornost. Řidič se spolujezdcem, stejně jako cestující v druhé řadě, si na nedostatek prostoru rozhodně nemohou stěžovat. Další dvě místa ve volitelné třetí řadě sedadel pak poskytují dostatek pohodlí především dětem. Při sklopené třetí řadě sedadel je k dispozici obrovský zavazadlový prostor o objemu 700 litrů,  pětisedadlová verze nabídne dokonce 760 litrů prostoru.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Michal Černý prodejce nových vozů SEAT/CUPRA

Lucie Procházková vedoucí nových vozů Volkswagen

Vaši prodejci v Horšovském Týně