www.smucler.cz

Volkswagen Grand California – Obytný vůz pro dobrodruhy

20. 6. 2019

V letošním roce se konal již 15. ročník Transportersrazu, který uspořádala značka Volkswagen Užitkové vozy společně s Transporterclubem. Na srazu, kde se objevilo téměř 250 vozů různých generací, v rámci doprovodného programu proběhla výstavní premiéra modelu Grand California v České republice.

Grand California je určena pro opravdové milovníky života s obytným vozem. Cestovatelé mají k dispozici vybavenou kuchyni s dvěma vařiči a dřezem a kompletně zařízenou koupelnu s toaletou. V nabídce výbavy na přání je pak například satelit, LTE router nebo fotovoltaické panely. V obytném prostoru jsou k dispozici zásuvky s napětím 12 V a 230 V. Vzhledem k tomu, že se jedná o originální přestavbu značky, pyšní se vysokou kvalitou zpracování i těch nejmenších detailů a samozřejmostí je dostupná servisní podpora v široké síti autorizovaných prodejců.

Dlouhá a ještě delší

Na výběr je ze dvou velikostních variant. Grand California 600, která na délku měří 6 metrů, nabízí příčně umístěnou postel o velikosti 193 x 136 cm a patrovou postel pod střechou se dvěma místy na spaní s délkou 170 cm. Mohou se v ní tedy vyspat až čtyři osoby. Grand California 680 je s délkou 6,80 metru opravdovým korábem silnic určeným pro dva cestovatele, pro které je připravena postel o rozměrech 200 x 167 cm. Cestovatelé zde naleznou také spoustu úložného prostoru.

Odhodlání mu nechybí

Model pro dobrodruhy je postaven na základu modelu Crafter a pyšní se tak velmi dobrými jízdními vlastnostmi. Pod kapotou se ukrývá dvoulitrový motor TDI s výkonem 130 kW a osmistupňovou automatickou převodovkou. Standardně je poháněna přední náprava, ale v nabídce je i verze s pohonem všech kol 4Motion s uzávěrkou zadního diferenciálu.

Základní cena kratší verze Grand California 600 je 1 398 027 Kč a prodloužená varianta 680 stojí od 1 450 978 Kč včetně DPH.

Dále by vás mohlo zajímat

Škoda poodhalila, jak bude vypadat čtvrtá generace modelu Octavia

Automobilka Škoda oficiálně ukázala exkluzivní designové skici chystané čtvrté generace modelu Škoda Octavia . Ve vzhledu další generace bestselleru výrobce z Mladé Boleslavi se výrazně promítne nový designový styl značky, který se již objevil na nových a modernizovaných modelech. Octavia opět ...

číst dále

SEAT Leon se zvýhodněným paketem FR Black Matt

SEAT Leon je nyní ještě dostupnější! Španělská značka připravila pro české zákazníky výhodnou nabídku v podobě paketu FR Black Matt. Pořízení vozu SEAT Leon FR Black Matt navíc usnadňují akční nabídky financování SEAT Financial Services. Za zvýhodněné ceny je k dostání rovněž originální příslu...

číst dále

Volkswagen ukázal oficiální skici 8. generace modelu Golf

Volkswagen dva týdny před premiérou 8. generace modelu Golf zveřejnil první oficiální skici exteriéru a interiéru, které zřetelně ukazují, jakým směrem se design bestselleru bude ubírat. Prezentovat se bude sportovnějším, více odvážným vzhledem zvenku i vevnitř. Nová generace Golfu se vyznačuj...

číst dále

Z našeho Instagramu

více zábavy na našem Instagramu
© 2019 Autocentrum Jan Šmucler, s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl