Volkswagen Tiguan Allspace

Tiguan Allspace. To je elegantní koráb silnic, který se nebojí žádné výzvy.

  • zavazadlový prostor 760 litrů
  • 1.5 TSI nebo 2.0 TDI s výkonem 110 kW
  • manuální převodovka nebo automatická převodovka DSG
  • pohon předních kol nebo pohon všech kol 4Motion
  • široká nabídka asistenčních systémů
  • asistent pro sledování okolí vozu při parkování

 

Neomezený prostor

Tiguan Allspace nabízí oproti základnímu modelu více prostoru. Rozvor se zvětšil o značných 109 milimetrů a delší je dokonce o neuvěřitelných 215 milimetrů, takže na délku měří 4,7 metru. Zadní převis se přitom prodloužil o více než deset centimetrů a i díky němu je zavazadlový prostor větší o 145 litrů, celkem pojme až 760 litrů nákladu.

Jeďte naplno

Pod kapotou může mít buď benzínový motor 1.5 TSI, nebo dieselový motor 2.0 TDI. Oba motory nabízí výkon 110 kW (150 k). V závislosti na zvolené specifickaci jsou kombinovány s šestistupňovou manuální převodovkou nebo sedmistupňovou převodovkou DSG. Základem je pohon předních kol, dieselová verze s převodvkou DSG je dostupná i s pohonem všech kol 4Motion.

Nabitý výbavou

Tiguan Allspace nabízí celou řadu jízdních asistentů, shodně jako standardní Tiguan. Oba tyto modely mají všechno důležité. Pro příklad můžeme zmínit funkci adaptivního tempomatu, systém Front Assist s rozpoznáváním chodců, asistent pro parkování s přívěsem nebo kamerový systém sledující okolí vozu při parkování.

Neuhne pohledem

Allspace zaujme okolí díky svému drsnému, podmanivému vzhledu. Designové prvky jsou promyšlené do posledního detailu, nikde zkrátka nelze najít slabinu, která by sebejistý tvar vozu narušovala.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Vít Rohrbacher prodejce nových vozů Volkswagen

Kristýna Štollová prodejce nových vozů Volkswagen