Volkswagen T-Roc Cabriolet

Jízda má teď nový rozměr.

T-Roc Cabriolet je na první pohled jedinečný. Nepodléhejte zažitým stereotypům a odvažte se vyzkoušet něco nového. Poznejte kouzlo jízdy s větrem ve vlasech a širým nebem nad hlavou.

  • úsporné motory TSI
  • látková skládací střecha
  • rychlé skládání střechy i za jízdy
  • unikátní design
  • zavazadlový prostor o objemu 284 litrů

 

Nový úhel pohledu

Ano, opravdu to je T-Roc s látkovou skládací střechou. A bez střechy vypadá parádně. Za slunečných dnů si můžete užívat sluníčko v interiéru, vítr ve vlasech i pohledy všech okolo. Nemusíte se bát, že by jízda byla nepříjemná, sériově dodávaná větrná clona pomůže v interiéru udržet vítr i hluk na uzdě.

Jedinečný zážitek

Hned při prvním pohledu na T-Roc Cabriolet je jasné, že jízda v něm je nevšední zážitek. A hned jak se rozjedete, tak se vám tento předpoklad jen potvrdí. Jízdu v crossoveru s nebem nad hlavou není zrovna běžná a také jen tak neomrzí. Zkuste něco nového a užívejte si jízdu naplno.

Proměna v jiné auto za pár sekund

Pokud se náhodou počasí pokazí, stačí jen zmáčknout tlačítko a střecha se za pouhých 11 sekund zatáhne, a to i při jízdě až do 30 km/h. Její otevření je pak otázkou 9 sekund a jedním ovladačem vysunete nebo stáhnete okna bočních dveří. Zkrátka jízda se může během okamžiku zcela proměnit dle vaší nálady.

I pro běžný život

Kabriolet nutně neznamená nepohodlí a minimální praktičnost. Vyladěný podvozek, komfortní sedadla a zvýšená jízdní pozice jsou samozřejmostí i u běžné verze, tak není důvod, aby tomu v tomto případě bylo jinak. Pro vaše věci je připraven slušně velký zavazadlový prostor o objemu 284 litrů, takže si můžete sbalit vše, co je na letní výlet potřeba.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Vít Rohrbacher prodejce nových vozů Volkswagen

Kristýna Štollová prodejce nových vozů Volkswagen