Volkswagen Transporter 6.1 Kombi

Jedinečný pomocník.

Volkswagen Transporter 6.1 Kombi je připraven vám usnadnit život. Dokáže pojmout až 9 lidí, a tak už nebudete muset přemýšlet, jak se se svou partou dostanete za prací, nebo převezete velkou skupinu zákazníku najednou. Nechybí moderní asistenční systémy, ani promyšlené odkládací přihrádky. Sebejistý vzhled s výraznou přední maskou pak dávají jasně najevo, že umíte dělat správná rozhodnutí. Transporter je dokonale připraven na potřeby profesionálů.

  • elegantní design
  • komfortní interiér
  • až 9 míst
  • spolehlivé motory TDI
  • asistenční systémy pro zvýšení bezpečnosti a pohodlí při řízení

Cena je uvedena bez DPH.

Cena již od 634 255 Kč

Objednat testovací jízdu

Líbil by se vám vůz vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Malý autobus

Transporter 6.1 Kombi je osvědčeným pomocníkem pro převoz kolegů či zákazníků. Dokáže nabídnout dokonce až 9 míst. Již od prvních návrhů se myslelo na pohodlí v interiéru. Řidič tak má k dispozici ergonomicky vyvážené pracovní místo s plynule nastavitelným volantem a sedadlem. Všechna sedadla jsou opatřena tvarově stálým komfortním polstrováním.

Elegantní a prostorný

Transporter se vždy mohl chlubit přitažlivým designem a stejně tak je tomu i u této generace. Na první pohled každého zaujme mohutná přední maska, zadní část je účelně tvarována pro maximální prostornost. Účelnost a praktičnost je tady na prvním místě.

Spolehlivost. Výkon.

Jízdní dynamiku mají na starosti osvědčené motory TDI, které vás nezklamou v žádné situaci. Mohou se pochlubit dostatečným výkonem, pružností a hospodárným provozem. S volitelným pohonem všech kol 4Motion a 100% mechanické uzávěrce diferenciálu zadní nápravy navíc dojedete naprosto kamkoliv.

Na cestách v bezpečí

Na vašich cestách jistě oceníte sériové a volitelné asistenční systémy, které přispívají k vyšší bezpečnosti a komfortu jízdy. Mezi užitečné pomocníky patří asistent pro kompenzaci bočního větru, asistent pro udržování jízdního pruhu, adaptivní tempomat, automatický parkovací asistent, aktivní ochrana boků vozidla nebo asistent pro couvání s přívěsem.

Fotogalerie

Nakonfigurujte si svůj vůz

Konfigurátor Volkswagen

Proč nový vůz právě od nás?

Vaše mimořádná spokojenost je naší mimořádnou prioritou. Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Sledujeme novinky, jsme stále ve střehu, abychom Vám vždy podali aktuální informace.

Objednat testovací jízdu

Vaši prodejci v Plzni

Ing. Petr Kropáček

Ing. Petr Kropáček
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 731 594 052
e-mail: petr.kropacek@smucler.cz

Václav Marian

Václav Marian
prodejce nových vozů VW Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 606 465 089
e-mail: vaclav.marian@smucler.cz


Kontaktujte nás