Volkswagen Transporter skříňový vůz

Všestranný pomocník plný inovací – to je Transporter 6.1

Volkswagen Transporter 6.1 je ideálním partnerem pro plnění každého úkolu. Nabízí prostornost, praktičnost, spolehlivost a komfort – zkrátka vše, co pro vaši práci potřebujete. Nechybí moderní asistenční systémy, ani promyšlené odkládací přihrádky. Sebejistý vzhled s výraznou přední maskou pak dávají jasně najevo, že umíte dělat správná rozhodnutí. Transporter je dokonale připraven na potřeby profesionálů.

  • elegantní design
  • komfortní interiér
  • velký nákladový prostor
  • spolehlivé motory TDI
  • asistenční systémy pro zvýšení bezpečnosti a pohodlí při řízení

 

Osvědčený společník

Transporter 6.1 není pouze obyčejná dodávka. Je to ikona, jejíž historie se píše již více než 70 let. Transporter se vždy pyšnil svěžím designem a nejinak je tomu i u aktuální generace. Na první pohled zaujme majestátní přední maska s výrazným nárazníkem, zadní část je tvarována pro maximální velikost a praktičnost nákladového prostoru.

Interiér pro náročné

Pohodlí v interiéru je základem, na který se myslelo už od prvních návrhů. Místo řidiče dbá zásad ergonomie a nechybí možnosti jeho nastavení v podobě plynule nastavitelného volantu a sedadla. Všechna sedadla jsou opatřena tvarově stálým komfortním polstrováním. Samozřejmostí je skvělý výhled pro maximální přehled o okolí vozu.

Před ničím se nezastaví

Moderní motory TDI se starají o to, abyste se vždy spolehlivě dostali tam, kam potřebujete, ať už vezete jakýkoliv náklad. Vyznačují se dostatečným výkonem a hospodárným provozem. S volitelným pohonem všech kol 4Motion a 100% mechanické uzávěrce diferenciálu zadní nápravy navíc dojedete za každou zakázkou.

Na cestách v bezpečí

Jste často na cestách? Pak jistě oceníte sériové a volitelné asistenční systémy, které přispívají k vyšší bezpečnosti a komfortu jízdy. Mezi užitečné pomocníky patří asistent pro kompenzaci bočního větru, asistent pro udržování jízdního pruhu, adaptivní tempomat, automatický parkovací asistent, aktivní ochrana boků vozidla nebo asistent pro couvání s přívěsem.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Ing. Petr Kropáček prodejce nových vozů Plzeň

Václav Marian vedoucí prodeje nových vozů