Volkswagen Touareg

Volkswagen Touareg je stvořený pro všechny, kteří si na cestách chtějí užívat maximální komfort. K dokonalosti připívá také sebevědomý a elegantní design.

  • Motory V6 3.0 TDI s výkonem 170 kW
  • Pohon všech kol 4Motion
  • Elegantní vzhled
  • Komfortní interiér
  • Bohatá základní výbava
  • Možnost funkce řízení všech kol či nočního vidění

Cena již od 1 491 900 Kč

Objednat testovací jízdu

Mimořádný zážitek z jízdy

Touareg je majestátním korábem silnic, který se stará o maximální pohodlí celé posádky. Podvozek dokáže odfiltrovat každou nerovnost s ohromující precizností. Bezchybné jízdní dokonalosti dosahuje díky volitelnému vzduchovému pérování se systémem řízení všech kol.

Prostornost a pohodlí na prvním místě

Sedadla jsou tvarována tak, abyste do nich zapadli a už nikdy nechtěli vystoupit. V interiéru se každý cítí výjimečně, hlavně díky nevídanému komfortu s velkou dávkou luxusu a mimořádné prostornosti. Za prostorem pro posádku nezaostává ani zavazadlový prostor s objemem 810 litrů.

Nezaměnitelný design

Již při krátkém pohledu z Touaregu vyzařuje neochvějná sebejistota. Každý detail je navržen s důrazem na správnou funkčnost a přitažlivý vzhled. Na silnici budí respekt a přitahuje pozornost okolí. Na takové mistrovské dílo designérů Volkswagen s elegantními křivkami se nelze dívat jinak než s úžasem.

Jízda plná jistoty

Nový Touareg je doslova nabitý asistenčními systémy. Již ve standardu je vybaven například parkovacím systémem ParkPilot, asistentem pro udržování jízdního pruhu Lane Assist a adaptivním tempomatem. V rámci volitelné výbavy si pak lze vybrat třeba systém nočního vidění s vyznačením osob a zvěře na displeji.

Fotogalerie

Nakonfigurujte si svůj vůz

Konfigurátor Volkswagen

Proč nový vůz právě od nás?

Veškerá naše snaha se odráží v našich službách. Vaše mimořádná spokojenost je naší mimořádnou prioritou. Velké množství skladových vozů.

Objednat testovací jízdu

Vaši prodejci v Plzni

Věra Hammerová

Věra Hammerová
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 736 511 917
e-mail: vera.hammerova@smucler.cz

Jan Peroutka

Jan Peroutka
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 730 546 352
e-mail: jan.peroutka@smucler.cz


Kontaktujte nás