Volkswagen Touareg

Volkswagen Touareg je stvořený pro všechny, kteří si na cestách chtějí užívat maximální komfort. K dokonalosti připívá také sebevědomý a elegantní design.

  • Široké spektrum pohonů
  • Touareg R eHybrid
  • Elegantní vzhled
  • Komfortní interiér
  • Bohatá základní výbava
  • Výkonné asistenční systémy
  • Možnost funkce řízení všech kol či nočního vidění

Mimořádný zážitek z jízdy

Touareg je majestátním korábem silnic, který se stará o maximální pohodlí celé posádky. Podvozek dokáže odfiltrovat každou nerovnost s ohromující precizností. Bezchybné jízdní dokonalosti dosahuje díky volitelnému vzduchovému pérování se systémem řízení všech kol.

Prostornost a pohodlí na prvním místě

Sedadla jsou tvarována tak, abyste do nich zapadli a už nikdy nechtěli vystoupit. V interiéru se každý cítí výjimečně, hlavně díky nevídanému komfortu s velkou dávkou luxusu a mimořádné prostornosti. Za prostorem pro posádku nezaostává ani zavazadlový prostor s objemem 810 litrů.

Nezaměnitelný design

Již při krátkém pohledu z Touaregu vyzařuje neochvějná sebejistota. Každý detail je navržen s důrazem na správnou funkčnost a přitažlivý vzhled. Na silnici budí respekt a přitahuje pozornost okolí. Na takové mistrovské dílo designérů Volkswagen s elegantními křivkami se nelze dívat jinak než s úžasem.

Jízda plná jistoty

Nový Touareg je doslova nabitý asistenčními systémy. Již ve standardu je vybaven například parkovacím systémem ParkPilot, asistentem pro udržování jízdního pruhu Lane Assist a adaptivním tempomatem. V rámci volitelné výbavy si pak lze vybrat třeba systém nočního vidění s vyznačením osob a zvěře na displeji.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Vít Rohrbacher prodejce nových vozů Volkswagen

Kristýna Štollová prodejce nových vozů Volkswagen