Volskwagen T-Roc Sport

Smíchejte styl, sportovnost, praktičnost a spolehlivost. Získáte Volkswagen T-Roc. Verze Sport sportovně laděným duším vykouzlí o to větší úsměv.

  • progresivní řízení a sportovní podvozek
  • 17palcová kola z lehkých slitin
  • zatmavená skla
  • sportovní sedadla u řidiče a spolujezdce
  • LTE modul pro připojení k internetu
  • schránka pro bezdrátové nabíjení telefonu

Cena již od 700 900 Kč

Objednat testovací jízdu

Líbil by se vám vůz vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Dynamika samozřejmostí

Verze Sport je určena pro ty, kteří ví, co chtějí. Sportovní podvozek v kombinaci s progresivním řízením přispívají k lepší jízdní dynamice, umocňují jízdní požitek a ani při sportovním stylu jízdy vás nezklamou. Víte, co opravdu chcete?

Neztrácejte čas

V dnešní době potřebujete být stále k dispozici pro okolní svět. Někdy to bývá až nepříjemné, ale nyní již nemusíte ztrácet svůj drahocenný čas, vše totiž vyřídíte například po cestě domů z práce. Bezpečně telefonovat za jízdy můžete s volitelným telefonním rozhraním Comfort s pokročilou funkcí indukčního nabíjení mobilního telefonu.

Na první pohled

T-Roc Sport nabízí nejen sportovně laděnou jízdu, on také sportovně vypadá. Dynamiku tohoto modelu podtrhují sedmnáctipalcová kola z lehké slitiny, červené brzdové třmeny a tmavě červená zadní světla. Neochvějnou jistotu mu dodávají i zatmavená skla a v interiéru jistě oceníte kožený multifunkční volant nebo sportovní sedadla řidiče a spolujezdce.

Buďte online

Bez internetu se v dnešní době téměř neobejdeme, protože je díky němu život snazší. To u Volkswagenu dobře ví. Učiňte snazší i jízdu ve vašem automobilu. V T-Rocu můžete být vždy online a využívat nejen mnoho dopravně informačních a bezpečnostních služeb, které vám pomohou zvládnout jak každodenní jízdu, tak i mimořádné události.

Nakonfigurujte si svůj vůz

Konfigurátor Volkswagen

Proč nový vůz právě od nás?

Vaše mimořádná spokojenost je naší mimořádnou prioritou. Vyškolený personál s profesionálním přístupem. Sledujeme novinky, jsme stále ve střehu, abychom Vám vždy podali aktuální informace.

Objednat testovací jízdu

Vaši prodejci v Plzni

Věra Hammerová

Věra Hammerová
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 736 511 917
e-mail: vera.hammerova@smucler.cz

Jan Peroutka

Jan Peroutka
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 730 546 352
e-mail: jan.peroutka@smucler.cz


Kontaktujte nás