Volkswagen T-Roc

Odlište se a užívejte si jízdu a komfort na všech vašich cestách. S VW T-Roc to je hračka!

 

Zkrátka jedinečný

Hledáte SUV, které se díky svému designu neztratí? T-Roc je pro vás ideální volbou. Na ulicích vzbudí zaslouženou pozornost, protože jedinečnost mu rozhodně nechybí. A to v každém detailu, na který se podíváte. Hrdě tak reprezentuje nejen sebe, ale také svého řidiče.

Užívejte si cestu bez starostí

Jízdu vám zpříjemní řada pokročilých asistenčních systémů, se kterými se vaše cesta stane pohodlnější a také bezpečnější. Vyzkoušejte sériově dodávaný systém Lane Assist a vyberte si i z dalších, jako je adaptivní tempomat, asistent pro jízdu v koloně nebo systém poloautomatického řízení vozu Emergency Assist v případě náhlé zdravotní indispozice.

Odlište se

Již v základním provedení nabízí tento kousek od Volkswagen moderní designové prvky, které na žádném jiném automobilu nenajdete. Přesto vám umožňuje široké možnosti individualizace, abyste byli se vzhledem vašeho T-Rocu maximálně spokojeni a plně odpovídal vašim snům a představám.

Řízení je radost

Jízdu si můžete vychutnat tak, jak to dosud nebylo možné. Dostatečně výkonné a spolehlivé motory s agilním projevem, jistý podvozek v každé situaci nebo přesné a citlivé řízení, to vše zajistí že vaše jízda již nikdy nebude nudnou a při řízení se budete bavit.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Věra Hammerová prodejce nových vozů Plzeň

Jan Peroutka prodejce nových vozů Plzeň