Volkswagen Polo Beats

Zaposlouchejte se do dunivých rytmů a buďte jedničkou ve městě, na okreskách i dálnicích. S Volkswagen Polo Beats se vám to povede!

  • 300 W hudební systém se sedmi reproduktory a subwooferem - 7.1
  • úsporné motory TSI
  • ergonomická sedadla se specifickým vzorem
  • automatický brzdný systém
  • tempomat
  • přední i zadní parkovací senzory

Cena již od 375 900 Kč

Objednat testovací jízdu

Líbil by se vám vůz vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Buďte jiní

Již základní model Polo je v otázce vzhledu na velmi vysoké úrovni, jeho varianta Beats ho však posouvá ještě o kus dále a nabízí tak další možnost individualizace. Díky malým ale zajímavým detailům si budete připadat ještě o něco výjimečněji. Ať již se jedná o elegantní prahovou lištu s nápisem beatsaudio nebo ergonomická sedadla se vzorem.

Název napovídá

Hudební znalcům označení Beats nepřijde známé jen náhodou. Polo Beats přináší vylepšený stereo systém se sedmi reproduktory včetně subwooferu umístěného v místě pro rezervní kolo. Systém byl vyvinut ve spolupráci s firmou Beats Electronics a jeho výkon oproti 80 W v základním provedení dosahuje výkonu rovných 300 W.

Malý univerzál

V případě řízení nedošlo k žádným změnám. To nám ale nemusí ani v nejmenším případě vadit, protože již základní Volkswagen Polo nabízí výjimečný jízdní zážitek. Ve městě je dostatečně pružné a cítí se v něm i díky svým rozměrům jako doma. Neztratí se však ani na okreskách, kde si pohodlně poradí s výmoly a nezklame dokonce ani při dálničních rychlostech.

Bezpečnost na cestách

Polo vám dokáže jízdu náležitě zpříjemnit a také spolehlivě zajistí vaši bezpečnost. Z asistenčních systémů, které nabízí, můžeme jmenovat například automatický brzdný systém zabraňující zbytečným nehodám ve městech, tempomat nebo asistenta pro parkování s předními i zadními parkovacími senzory.

Nakonfigurujte si svůj vůz

Konfigurátor Volkswagen

Proč nový vůz právě od nás?

Vyškolený personál s profesionálním přístupem. Vaše mimořádná spokojenost je naší mimořádnou prioritou. Veškerá naše snaha se odráží v našich službách.

Objednat testovací jízdu

Vaši prodejci v Plzni

Věra Hammerová

Věra Hammerová
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 736 511 917
e-mail: vera.hammerova@smucler.cz

Jan Peroutka

Jan Peroutka
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 730 546 352
e-mail: jan.peroutka@smucler.cz


Kontaktujte nás