Volkswagen Polo

Někdy stačí jeden pohled a vše je jasné – nový Volkswagen Polo kandiduje na to, abyste se na něj dobrovolně podívali několikrát. Protože na jeho výrazném designu se vždy najde něco nového, něco charakterizujícího, něco fascinujícího. Například jeho „svalnatá" karoserie dělá z VW Polo naprostý unikát. Nebo také jeho lehce zešikmené světlomety propojené širokým pásem černých lamel chladiče. Při tom všem se Volkswagen Polo postará o mobilitu celé vaší rodiny.

  • úsporné motory 95 - 115 koní
  • Verze GTI s výkonem 200 koní
  • norma  EURO 6
  • světlomety využívající nejnovější technologií LED
  • 5* hvězd v Testech Euro NCAP
  • manuální a automatické převodovky

 

Stylový design

Ve výbavě Comfortline najdete 15” ocelová kola, praktická především do městského provozu. U verze Highline jsou pak standardem 15” disky z lehké slitiny. Pokud chcete umocnit sportovnost vašeho Pola, v nabídce jsou také desetipaprskové šestnáctky nebo elegantní 17” kola. Sportovní křivky nebo LED denní svícení pak z vašeho nového Pola udělají stylové vozítko nejen do města.

Svižné a hravé

Nejen nové Polo GTI může být výkonné. Hravé pohonné jednotky najdete i ve standardní verzi nového Pola. Všechny motory plní emisní normy Euro 6 a jsou doplněny o manuální pětistupňové a šestistupňové nebo automatické sedmistupňové převodovky DSG.

Jako v peřince

Tak si budete připadat v interiéru. Pohodlná sedadla s mnoha vzory a materiály nebo mnoho prostoru pro vás i spolucestující, to jsou charakteristické vlastnosti interiéru Pola. Na kombinovaném přístroji najdete všechny důležité údaje, které k jízdě potřebujete. Polo je na první pohled malým vozem, ale malé rozhodně není, o čemž svědčí například zavazadlový prostor o objemu 351 litrů.

Technologie a bezpečnost na prvním místě

Pro ochranu posádky disponuje Polo mnoha jízdními asistenty, mezi které patří například automatická regulace odstupu AAC, zadní parkovací kamera, multikolizní brzda, elektronický stabilizační systém nebo automatický systém nouzového brzdění Front Assist. Pro lepší požitek z jízdy a také vyšší bezpečnost jsou tu systémy XDS (elektronická uzávěrka diferenciálu) nebo paket Sport Select se sníženou světlou výškou vozu o 15 milimetrů pro lepší průjezdy zatáček.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Věra Hammerová prodejce nových vozů Plzeň

Jan Peroutka prodejce nových vozů Plzeň