Volkswagen Golf R Variant

Je nejsilnějším vozem Golf Variant, jaký kdy existoval. Není tedy divu, že díky svému výkonu 228 kW (310 k) zrychlí z nuly na 100 km/h za pouhých 4,8 sekundy. Moderní TSI motor 2,0 l dává maximální krouticí moment 380 Nm. A k tomu, aby výkon motoru byl vždy dokonale přenesen na vozovku, slouží pohon všech kol 4Motion, jež je součástí sériové výbavy.

  • zrychlení z nuly na 100 km/h za pouhých 4,8 sekundy
  • pohon všech kol 4Motion
  • maximální rychlost elektronicky omezena na 250 km/h
  • automatická převodovka DSG

Cena již od 1 156 900 Kč

Objednat testovací jízdu

Líbil by se vám vůz vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Kombi / Závodní auto

Stejně jako u krátkého Golfu R, najdeme i u R Variant dvoulitrový motor TSI s výkonem 310 koní. Se zrychlením za 4,8 vteřiny na 100 km/h, pohonem všech 4 kol 4motion a adaptivní regulací podvozku DCC si užijete nejen rychlou jízdu, ale také jízdu plnou pohodlí.

Na dovolenou nebo na okruh?

Ať už pojedete kamkoli, vždy se budete moci svým vozem pochlubit. Díky zadnímu spojleru a dvojici koncovek na každé straně vozu naznačuje Golf R Variant to, že je to pořádné sportovní kombi nejen pro mladé závodníky, ale pro všechny, kteří chtějí poznat radost z jízdy.

Od ucha k uchu s úsměvem

Otevřete dveře a uvidíte modře podsvícené prahové lišty. Sedněte si do interiéru prosvíceného ušlechtilou ocelí a černým čalouněním, připoutejte se a nastartujte 310 koňový motor. Pouhý zvuk vám vytvoří úsměv až na druhou stranu hlavy. Sešlápněte plyn a vydejte se za poznáním vozu stvořeného pro zábavné cestování.

Chytrá asistence

Golf R Variant je nabitý všemi možnými asistenty. Už je pryč doba, kdy byl dostupný pouze asistent rozjezdu do kopce. Mimo samosvorný diferenciál najdete v novém Rku Variant například adaptivní tempomat, asistent pro automatické parkování nebo adaptivní regulaci podvozku pro lepší jízdní vlastnosti. Samozřejmostí je pak asistent hlídání mrtvého úhlu nebo asistent pro jízdu v pruzích. Novinkou v interiéru bude na první pohled nový infotainment nebo digitální přístrojové budíky. Na nich si můžete navolit jen to, co je pro vás důležité - třeba navigaci.

Nakonfigurujte si svůj vůz

Konfigurátor Volkswagen

Proč nový vůz právě od nás?

Veškerá naše snaha se odráží v našich službách. Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový.

Objednat testovací jízdu

Vaši prodejci v Plzni

Věra Hammerová

Věra Hammerová
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 736 511 917
e-mail: vera.hammerova@smucler.cz

Jan Peroutka

Jan Peroutka
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 730 546 352
e-mail: jan.peroutka@smucler.cz


Kontaktujte nás