Volkswagen Golf Variant

Nový Golf Variant je nyní ještě všestrannější a dynamičtější – přesně tak, jako Vy. Zvenku je to nezaměnitelný Variant, uvnitř se pak plně projevuje svoboda symbolizující model Golf, a to jak v digitální podobě, tak flexibilitou.

  • propracovaný rodinný vůz připravený na každé dobrodružství
  • funkce Easy Open pro snadné otevření prostorného zavazadelníku
  • digitální Innovision Cockpit
  • varování před nebezpečím díky technologii Car2X

 

Digitální výbava

Sériový kombinovaný přístroj Digital Cockpit s barevným displejem s úhlopříčkou 10 palců (25,4 cm) zobrazuje důležité informace. Zvolit si můžete například zobrazení tachometru nebo počítadla kilometrů, navigační mapy nebo oblíbené rozhlasové stanice. A to velmi jednoduchým způsobem ve Vašem zorném poli.

Bezpeční na každé cestě

Vůz komunikuje přes Wi-Fi s technologií Car2X, která vás varuje před blížícím se nebezpečím, např. upozornění na uzavírky nebo informace o vozidlech záchranné služby. Travel Assist vás udrží při dlouhých jízdách po dálnicích v pruhu a s pomocí adaptivního tempomatu ACC stop & go s omezovačem rychlosti dostatečné vzdálenosti od před vámi jedoucího vozu.

Prostor pro celou rodinu

Nový Golf Variant disponuje obrovským zavazadlovým prostorem s výškově nastavitelnou flexibilní podlahou, jehož objem může být až 1 642 litrů. Nízká nákladová hrana navíc umožňuje komfortní uložení vašich věcí. S funkcí Easy Open pro otevření pátých dveří stačí pouze malý pohyb nohou pod zadním nárazníkem.

Dostupná variabilita

Pro všechny dobrodruhy je dostupný i specialista na outdoor, ale i indoor Golf Variant All track. S pohonem všech kol 4MOTION je síla motoru rozdělována podle potřeby na všechna čtyři kola a v řádu milisekund se přizpůsobí aktuálním podmínkám a povrchu. Spolehlivě je tím eliminováno protáčení i zablokování jednotlivých kol.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Vít Rohrbacher prodejce nových vozů Volkswagen

Kristýna Štollová prodejce nových vozů Volkswagen