Volkswagen Golf GTI TCR

Nejrychlejší sériový Golf všech dob!

Volkswagen Golf GTI TCR je vůz z exkluzivní limitované edice, která se inspirovala vozy okruhového šampionátu TCR. Nechte se unést a dokažte, že tenhle Golf se neztratí ani na závodní dráze!

  • nejvyšší rychlost 264 km/h
  • výkon 290 koní (213 kW)
  • mimořádné jízdní vlastnosti
  • jedinečný design
  • bohatá sériová výbava

Cena již od 1 021 900 Kč

Objednat testovací jízdu

Oblíbený a ještě rychlejší

Golf GTI TCR je tou nejrychlejší verzí oblíbeného modelu, která se kdy proháněla po silnici. Na přání je možné deaktivovat funkci elektronického omezovače, díky čemuž se nejvyšší rychlost zvýší na 264 km/h. K dosažení tohoto triumfu výrazně pomáhá přeplňovaný čtyřválec 2.0 TSI s výkonem 290 koní (213 kW) a točivým momentem 370 Nm.

Přesný a rychlý v každé situaci

Mimořádnému výkonu odpovídají také jízdní vlastnosti. K dokonalé ovladatelnosti přispívá sportovní podvozek i výkonná brzdová soustava s vrtanými brzdovými kotouči, která díky vysoké účinnosti umožňuje podobné zpomalení, jakého jsou schopny závodní vozy šampionátu TCR.

Po vzoru závodních vozů

Za jízdními výkony nezaostává ani vzhled. Dynamiku vozu podtrhuje nově navržený nárazník s ostře tvarovaným spoilerem, rozšíření bočních prahů či difuzor pod zadním nárazníkem a dvě koncovky výfuku na stranách. Nad bočními prahy jsou umístěny nápisy ”TCR” a na boku karoserie vynikají volitelné polepy s typickým voštinovým vzorem GTI.

Nabitý výbavou

Sériová výbava je opravdu bohatá. Zahrnuje například 18” kola ”Belvedere” z lehké slitiny, sportovní podvozek, sportovní sedadla čalouněná v kombinaci mikrovlákno/tkanina, multifunkční sportovní volant obšitý kůží s červeným označením polohy 12 hodin, automatickou klimatizaci Climatronic, digitální přístrojový panel Active Info Display a parkovací senzory ParkPilot.

Proč nový vůz právě od nás?

Sledujeme novinky, jsme stále ve střehu, abychom Vám vždy podali aktuální informace. Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový.

Objednat testovací jízdu

Vaši prodejci v Plzni

Věra Hammerová

Věra Hammerová
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 736 511 917
e-mail: vera.hammerova@smucler.cz

Jan Peroutka

Jan Peroutka
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 730 546 352
e-mail: jan.peroutka@smucler.cz


Kontaktujte nás