Volkswagen Golf

Volkswagen Golf – legenda na kolech

Model Golf oslavil již 50leté jubileum, kromě svěžího designu má vylepšené funkce a vyšší výkon. Nový Golf eHybrid díky rychlému nabíjení stejnosměrným proudem, větší dojezdové vzdálenosti a efektivním variantám motorů jistě nezklame požitek z vaší jízdy. Kromě základní varianty modelu lze objednat také ve výbavách - Style, Life a R-Line. Navíc si můžete přiobjednat tyto prvky výbavy:

  • Park Assist Plus a Pro
  • Systém IQ.LIGH
  • Světlomety LED Matrix
  • Intuitivního hlasového asistenta ID

Nadčasová ikona

Značku Volkswagen tento model definuje už po desetiletí a zaslouženě si získal srdce desítek milionů zákazníků. Golf jehož charakteristické rysy pozná snad každý první pohled díky nadčasovému konceptu.

Digitalizovaný interiér

Digitální panel přístrojů tvoří spolu s obrazovkou online infotainment systému téměř jeden široký displej. Prakticky všechny ovládací prvky jsou digitální a funkce se tak ovládají pomocí dotykových tlačítek a dotykových posuvníků. Novinkou je volitelný online hlasový asistent IDA. Pomocí hlasových pokynů můžete pohodlně ovládat rádio, funkce telefonu, Vaši hudbu, volitelnou 3zónovou klimatizaci i volitelnou navigaci.

Navržen pro pořádnou jízdu

Nový Golf přitahuje pozornost díky osvětlenému logu Volkswagen, elegantním nárazníkům, novým světlometům a v neposlední řadě i zadním světlům s volitelnými dynamickými směrovkami.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Vít Rohrbacher prodejce nových vozů Volkswagen

Kristýna Štollová prodejce nových vozů Volkswagen