Volkswagen Golf

Volkswagen Golf – legenda na kolech

Volkswagen Golf je ikonou. Nestal se jí náhodou – vždy vynikal ve všech možných ohledech a určoval nové trendy. A stejně je tomu i u současné generace. Když se na Golf podíváte, už ho nedostanete z hlavy. Je přitažlivý, moderní, spolehlivý, praktický a hospodárný. Prostě je to Golf.

  • nadčasový design
  • osvědčený koncept
  • spolehlivé a hospodárné motory
  • digitalizovaný interiér
  • 5 hvězd v testech Euro NCAP
  • zavazadlový prostor o objemu 380 litrů
  • dostupný v mnoha verzích

 

Nadčasová ikona

Golf osmé generace nedrží trendy. Stanovuje je. A přesto je to stále Golf na první pohled, jehož charakteristické rysy pozná snad každý díky nadčasovému konceptu. Značku Volkswagen tento model definuje už po desetiletí a zaslouženě si získal srdce desítek milionů zákazníků.

Navržen pro pořádnou jízdu

Modelová řada Golf vždy vynikala svými jízdními vlastnostmi, a to nejen v případě verze GTI. Všechny varianty jsou totiž postaveny na technologicky vyspělém základu a doplněny kvalitními podvozkovými komponenty. Díky do detailu promyšlené modulární platformě se navíc můžete těšit také na dostatečný prostor v interiéru.

Digitalizovaný interiér

Digitální panel přístrojů tvoří spolu s obrazovkou online infotainment systému téměř jeden široký displej. Prakticky všechny ovládací prvky jsou digitální a funkce se tak ovládají pomocí dotykových tlačítek a dotykových posuvníků. Volitelný head-up displej dále rozšiřuje rozsah zobrazovaných informací.

V neustálém spojení

Palubní systémy jsou propojeny nejen mezi sebou, ale komunikují také s okolním světem. Díky integrované eSIM spolupracuje s online službami značky Volkswagen. Golf VIII je navíc prvním modelem značky, který komunikuje s dopravní infrastrukturou a dalšími vozidly až na vzdálenost 800 metrů díky systému Car2X.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Vít Rohrbacher prodejce nových vozů Volkswagen

Kristýna Štollová prodejce nových vozů Volkswagen