Volkswagen Golf Variant Alltrack

Golf Alltrack zaujme svým dynamickým a elegantním designem i na cestách s nezpevněným povrchem. Všední den tak bude okamžitě mnohem vzrušující.

  • Úsporné motory TDI a TSI se spotřebou od 4,7 l/100 km
  • Prostor pro zavazadla až 1 620 l 
  • Zvýšení světlé výšky o 20 mm pro lepší terenní schopnosti
  • Pohon všech kol 4Motion

Cena již od 883 900 Kč

Objednat testovací jízdu

Líbil by se vám vůz vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Prostorný horolezec

Rodinné kombi musí být prostorné a to Golf Variant Alltrack splňuje na jedničku. Zavazadlový prostor skýtá 605 litrů, po sklopení zadních sedadel získáte až 1 620 litrů prostoru. Díky chytrým kotvícím systémům převezete téměř cokoli.

Pro každou špatnost

Volkswagen Golf Alltrack nabízí naftové ( TDI) a benzínové ( TSI) motory s pořádnou porcí výkonu. Benzínový agregát disponuje výkonem 180 koní a je spojen s automatickou 6stupňovou převodovkou DSG. Naftové pohonné jednotky pak můžete mít s výkonem 150 koní a manuální šestistupňovou převodovkou nebo 184 koní s automatickou převodovkou DSG a sedmi stupni.

4motion na nezpevněné povrchy

Pro jízdu po nezpevněných površích nebo na klikatých silnicích uvítáte pohon všech čtyř kol. Výkon je pak automaticky rozdělován mezi přední a zadní nápravu, což zajistí optimální trakci na jakémkoli povrchu.

Pohodlí v kabině

V kabině vozu si užijete spoustu zábavy nejen díky chytrým inovovaným multimediálním systémům, ale také díky panoramatické střeše. Vždy tak budete mít skvělý rozhled na všechny strany. Za příplatek je v novém Alltracku k dispozici digitální panel namísto analogové kapličky přístrojů.

Nakonfigurujte si svůj vůz

Konfigurátor Volkswagen

Ke stažení

Ceník Golf Alltrack Technická data

Proč nový vůz právě od nás?

Příjemné rodinné prostředí. Sledujeme novinky, jsme stále ve střehu, abychom Vám vždy podali aktuální informace. Veškerá naše snaha se odráží v našich službách.

Objednat testovací jízdu

Vaši prodejci v Plzni

Věra Hammerová

Věra Hammerová
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 736 511 917
e-mail: vera.hammerova@smucler.cz

Jan Peroutka

Jan Peroutka
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 730 546 352
e-mail: jan.peroutka@smucler.cz


Kontaktujte nás