Volkswagen Caddy skříňový vůz

Nový Caddy, skvělá volba

Design nového modelu Caddy vás zaujme nejen výraznějšími prolisy a jasně definovanými plochami s elegantní čistotou. Nově navržená příď a osobitě ztvárněná záď dodávají novému kompaktnímu a lehkému užitkovému vozu nezaměnitelný charakter.

Na expresivní exteriér navazuje interiér s výraznými liniemi a plochami. Moderní vzhled nového Caddy je umocněn atraktivním ozdobným obložením s integrovanými výdechy ventilační soustavy a novou generací informačních a zábavních systémů.

  • nová generace motorů EURO 6 snižuje emise a spotřebu paliva
  • nové asistenční systémy zvyšují bezpečnost
  • výrazný vnější a vnitřní design zvyšuje atraktivitu vozu

 

Funkčnost a flexibilita v jednom voze

Nové sedadlo spolujezdce se sklopným opěradlem, široké boční posuvné dveře, zadní sedadla, která můžete sklopit, překlopit nebo zcela vyjmout. To je to, co chcete od skutečně užitečného vozu. A Caddy to ví.

Nová generace pohonů

Motory nové generace splňují normu Euro 6. Pořiďte si živé naftové  TDI nebo benzínové TSI motoryči motory TGI na zemní plyn v rozmezí výkonu 75 - 150 koní.

Doveze cokoliv

Automobily VW Caddy získávají různá ocenění nejen ve spolehlivosti, ale také v užitečné hmotnosti a prostoru pro zavazadla, materiál nebo zboží. Naložte až 1 005 kilogramů (Caddy Maxi) nebo předměty v paketu Flex seat až s délkou 3 070 mm.

Bezpečnost samozřejmostí

Bez příplatků za bezpečí. Jako první vůz ve své třídě nabízí nový Caddy boční a čelní airbagy pro řidiče i spolujezdce a multikolizní brzdu v rámci sériové výbavy.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Ing. Petr Kropáček prodejce nových vozů Plzeň

Václav Marian vedoucí prodeje nových vozů