ŠKODA Octavia RS Combi

Octavia Combi RS – Rodinné zážitky zaručeny

Škoda Octavia Combi RS zaujme nejen svým sportovním vzhledem, promyšleným interiérem a dynamickými výkony. Nezapomnělo se ani na spolehlivost, praktičnost nebo vysokou kvalitu zpracování. Objevte její kouzlo a zažijte s rodinou nevšední zážítky.

V nabídce se s příchodem čtvrté generace modelu Octavia objevila také  Octavia Combi RS iV s plug-in hybridním pohonem, který kombinuje benzinový motor 1.4 TSI a elektromotor. Celkový systémový výkon této soustavy činí 180 kW (245 k) a maximální točivý moment má hodnotu 400 Nm. Díky akumulátoru s kapacitou 13 kWh lze v čistě elektrickém režimu ujet až 60 km dle WLTP. Tato verze disponuje zavazadlovým prostorem o objemu 490 litrů.

  • výrazný design s typickými černými doplňky
  • spoiler na hraně střechy
  • elegantní tmavý interiér
  • výkonné motory
  • moderní asistenční systémy
  • zavazadlový prostor o objemu 640 litrů
Objednat testovací jízdu

Líbil by se vám vůz vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Poznejte kouzlo designu RS

Verzi RS oblíbeného modelu Octavia Combi pozná na první pohled snad každý díky charakteristickým černým doplňkům, jako je maska chladiče či prvky na předním a zadním nárazníku. K dynamickému vzhledu přispívá také protáhlá boční linie a spoiler na hraně střechy v barvě vozu. Tohle kombi dává jasně najevo, že to umí pořádně rozjet.

Interiér pro vyvolené

V interiéru dominuje černá barva. Najdete ji na podlaze, bočních panelech, palubní desce i na stropě, samozřejmě však nechybí stylový kontrast. Na řidiče čeká tříramenný multifunkční sportovní volant, který je v případě vozů s automatickou převodovkou DSG vybaven páčkami řazení. Sportovní vzhled interiéru doplňují kromě sedadel i specifické dekorační lišty a pedály s hliníkovým vzhledem.

Radost z jízdy

Zábavná jízda je zaručena. Motor poskytuje vysoký výkon a má dostatečnou sílu na to, aby vás při přidání plynu zarazil do sedadla. Dynamické jízdní vlastnosti zaručuje sportovní podvozek a sériově dodávané progresivní řízení. Řízení si díky přesnému ovládání můžete užívat naplno.

Plná inovací

Octavia Combi RS je doslova nabitá moderními technologiemi a asistenčními systémy. Novinkou je ovládání automatické převodovky systémem shift-by-wire, mezi asistenčními systémy se nově objevují například Asistent vyhýbání, Asistent pro odbočování nebo Varování při vystupování z vozu.

Nakonfigurujte si svůj vůz

Konfigurátor ŠKODA

Proč nový vůz právě od nás?

Příjemné rodinné prostředí. Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Veškerá naše snaha se odráží v našich službách.

Objednat testovací jízdu

Vaši prodejci v Plzni

Josef Šedivý

Josef Šedivý
prodejce nových vozů Plzeň, specialista ŠKODA Handy, zástupce vedoucího
tel: +420 371 005 253
mob: +420 704 600 365
e-mail: josef.sedivy@smucler.cz

Martina Kapounová

Martina Kapounová
prodejce nových vozů Plzeň, specialista e-mobility
tel: +420 371 005 253
mob: +420 731 547 172
e-mail: martina.kapounova@smucler.cz


Vaši prodejci v Horšovském Týně

Jan Mašek

Jan Mašek
prodejce nových vozů H. Týn
tel: +420 379 412 225
mob: +420 607 585 080
e-mail: jan.masek@smucler.cz

Marek Robl

Marek Robl
prodejce nových vozů H. Týn specialista Škoda Handy
tel: +420 379 412 226
mob: +420 731 453 493
e-mail: marek.robl@smucler.cz

Kontaktujte nás