Škoda Octavia Combi

Škoda Octavia Combi – Prostor v té nejryzejší podobě

Octavia Combi není tak oblíbená pro nic za nic. Své postavení si vydobyla díky tomu, že nabízí vše, co od vozu pro každý den požadujete – kvalitu, spolehlivost, styl, moderní technologie a velkorysou porci prostoru.

Octavia Combi 4. generace je první sériový model značky Škoda, který je v případě automatické převodovky dostupný s pohony využívající  mild-hybridní technologii – benzinový motor je doplněn o výkonnější akumulátor, elektromotor a část palubní elektrické sítě pod napětím 48 V.

V nabídce se objevuje také model  Octavia Combi iV s plug-in hybridním pohonem, který umožňuje čistě elektrickou jízdu. Díky akumulátoru s kapacitou 13 kWh lze v čistě elektrickém režimu ujet až 55 km dle WLTP. Tato verze disponuje zavazadlovým prostorem o objemu 490 litrů.

  • elegantní design
  • dvouramenný multifunkční volant
  • vysoký jízdní komfort
  • pět hvězd v testech bezpečnosti Euro NCAP
  • pokročilé asistenční systémy
  • zavazadlový prostor o objemu 640 litrů

 

Ohromující design

I praktické kombi může vypadat elegantně a Octavia Combi je toho díky své nadčasovosti důkazem. Táhlé čisté linie působí majestátně a samostatnou kapitolou je výrazná příď. Na širokou masku chladiče navazují úzké světlomety s volitelnou technologií Matrix-LED, která dokáže rozsvěcovat a zhasínat jednotlivé LED segmenty tak, aby vám mohla na cestu bez přerušení svítit dálková světla a přitom nedošlo k oslnění ostatních řidičů.

Zvykněte si na pohodlí

Na vašich cestách se můžete spolehnout na maximální komfort jízdy. O vaše pohodlí se postará vyspělý podvozek a také řada komfortních prvků, jako je automatická klimatizace Climatronic. Přední sedadla jsou podélně a výškově nastavitelná a umožňují nastavení délky sedáku, na přání je dostupná elektricky ovládaná bederní opěrka s masážní funkcí a vyhřívání předních i zadních sedadel.

Co si můžete vzít s sebou na dovolenou? Všechno.

V interiéru si na nedostatek místa opravdu stěžovat nebudete, nechybí ani dostatek prostoru pro nohy pro cestující na zadních sedadlech. Octavia Combi již od své první novodobé generace nabízí obrovský zavazadlový prostor, který se s příchodem nové generace ještě zvětšil. Pro vaše zavazadla je připraven prostor o úctyhodném objemu 640 litrů.

Maximálně bezpečná

Octavia Combi je vůz pro každý den, a proto je samozřejmostí, že se při vývoji dbalo na vysokou úroveň bezpečnosti. Bezpečnost v případě kolize zajišťuje 9 airbagů ve spojení s konstrukcí z vysokopevnostní oceli. O aktivní bezpečnost se stará celá řada asistenčních systémů, mezi které patří kromě systému pro udržování jízdního pruhu například i Asistent vyhýbání nebo Asistent odbočování.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Josef Šedivý vedoucí prodeje nových vozů Škoda

Vaši prodejci v Horšovském Týně