Škoda Octavia Combi

Prostor v té nejryzejší podobě

Octavia Combi není tak oblíbená pro nic za nic. Své postavení si vydobyla díky tomu, že nabízí vše, co od vozu pro každý den požadujete – kvalitu, spolehlivost, styl, moderní technologie a velkorysou porci prostoru.

Čtvrtá generace modelu Octavia prošla modernizací. S více než 7 miliony prodanými vozy se jedná s jasným odstupem o náš nejprodávanější model. Jeho čtvrtá moderní generace nyní dostala osvěžený vzhled, který zahrnuje nejen přepracovanou masku chladiče a Matrix-LED přední světlomety druhé generace. Nastupte a prozkoumejte všechny prvky omlazeného modelu.

  • elegantní design
  • dvouramenný multifunkční volant
  • vysoký jízdní komfort
  • pokročilé asistenční systémy
  • zavazadlový prostor o objemu 640 litrů

Vylepšený design

Nová generace vozu Octavia je větší a díky siluetě evokující elegantní coupé také ještě emotivnější a dynamičtější než kdy dřív. Z celého vozu vyzařuje sebevědomí, nadčasovost a kvalita, takže vás bude perfektně reprezentovat, ať už se vydáte kamkoliv. Nový design má spodní otvor pro přívod vzduchu, vzduchové kanály a přechody do podběhů předních kol na předním nárazníku. Přepracovaná maska chladiče dodává modernizovanému modelu Octavia svěží vzhled.

Moderní interiér

Modernizované Octavii dominuje v interiéru centrálně umístěný displej infotainmentu o velikosti 10 nebo 13 palců. Nechybí ani virtuální kokpit o velikosti 10″. Poprvé se ve voze Octavia objevuje nová funkce bezklíčového systému KESSY, která automaticky odemkne nebo zamkne vozidlo, jakmile řidič s klíčem v ruce vstoupí nebo opustí prostor do vzdálenosti 1,5 metru od vozu. Interiér modernizovaného modelu Škoda Octavia je vybaven novým čalouněním, dekoračními lištami a výplněmi dveří. Dvouzónová automatická klimatizace Climatronic je nyní součástí standardní výbavy všech modelů.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Josef Šedivý vedoucí prodeje nových vozů Škoda

Vaši prodejci v Horšovském Týně