ŠKODA FABIA

Škoda Fabia je etalonem v segmentu malých vozů. Může se pochlubit řadou důležitých vlastností, díky kterým je ideální volbou pro každodenní jízdu.

 

Dokonalé propojení

Ve Fabii naleznete technologii SmartLink+, díky které můžete propojit svůj telefon s infotainment systémem vozu pomocí funkcí  MirrorLink Apple CarPlay nebo  Android Auto. Na displeji infotainment systému se vám díky tomu bude promítat obraz vašeho telefonu, který přes něj budete moci ovládat.

Úsporné motory

Pod kapotou se nachází výhradně benzínové tříválce MPI a TSI, které nabízí vysokou spolehlivost při dodržování pouze základní předepsané údržby. Tyto motory se kromě spolehlivosti pyšní především úsporným provozem, poskytují však i dostatečnou dávku dynamiky.

Výrazné rysy a sebevědomí

Exteriér zaujme ostrými zlomy a výraznými liniemi, které vycházejí ze současného trendu ŠKODA. Přední část budí dojem robustnosti a síly. Nejvýraznějším prvkem je charakteristická maska chladiče, nad kterou je tradičně umístěné logo Škoda.

Preciznost a kvalitní zpracování

V interiéru jsou použity kvalitní materiály a vše je přesně tam, kde má být. Všechny ovladače jsou na palubní desce umístěny přehledně a intuitivně tak, aby byly vždy na dosah ruky. Největší důraz je kladen na vzdušnost interiéru, pohodlí si tak užijí i cestující na zadních sedadlech. K dispozici jsou čtyři výbavové stupně – Active, Ambition, Style a Monte Carlo.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Martina Kapounová prodejce nových vozů Plzeň, specialista e-mobility

Josef Šedivý prodejce nových vozů Plzeň, specialista ŠKODA Handy, zástupce vedoucího

Vaši prodejci v Horšovském Týně

Jan Mašek prodejce nových vozů H. Týn