Škoda Fabia

Nová Škoda Fabia je větší, úspornější, bezpečnější a poprvé využívá koncernovou platformu MQB-A0.  Nová Fabia nabízí více místa pro posádku i zavazadla a díky použití prvků z vysokopevnostní oceli zůstává její hmotnost stejná jako u předchozí generace. Nová Fabia nabízí moderní infotainment systémy poslední generace s úhlopříčkou až 9,2", dále až 9 airbagů a komfortní výbavu, kterou dosud nabízely spíše vozy vyšších tříd. Zároveň si zachovává typickou kompaktnost a díky součiniteli odporu vzduchu cx 0,28 se nová FABIA pyšní nejlepší hodnotou ve své třídě.

 

Design

Nová Škoda Fabia zaujme emocionálním vzhledem a sebevědomými proporcemi. Sportovní vzhled podtrhují ostře řezané přední světlomety a zadní světla s moderní LED technologií. Sportovně-elegantní dojem umocňují také nová kola o rozměru až 18". Jedna z designových novinek se nachází na předních dveřích, kde linie karoserie naznačují charakteristický trojúhelníkový tvar české vlajky.

Nejlepší aerodynamika ve své třídě

Nová Škoda Fabia má sníženou hodnotu součinitele odporu vzduchu z cx 0,32 předchozí generace na cx 0,28. Důležitým prvkem jsou inovativní žaluzie chladiče umístěné ve spodním otvoru přívodu vzduchu na předním nárazníku. Pokud chlazení není nutné, lamely se samy přivřou. Při konstantní rychlosti 120 km/h díky tomu dochází k úspoře paliva až o 0,2 l/100 km. Nová FABIFabia tak vypouští až o 5 g méně CO₂/km.

Infotainment

Nová Škoda Fabia nabízí moderní infotainment systémy poslední generace s úhlopříčkou až 9,2". Díky zabudované eSIM kartě je vždy online, což umožňuje příjem internetového rádia, přístup k rozsáhlým mobilním online službám Škoda Connect nebo používání nových aplikací infotainmentu.

Bezpečnost na prvním místě

Nová Škoda Fabia patří díky až 9 airbagům k nejbezpečnějším vozům ve své třídě. K bezpečnějšímu řízení pomáhá Asistovaná jízda 2.0. Vyšší úroveň komfortu přináší Automatické parkování. Nová Fabia nabízí ve své modelové řadě vůbec poprvé také Rozpoznávání dopravních značek a Front Assist s prediktivní ochranou chodců a cyklistů.

Nové Simply Clever prvky

Nová Škoda Fabia přináší pět zcela nových Simply Clever prvků a osm dalších prvků, které poprvé přebírá od větších sourozenců. Držák na karty nebo tužky před řadicí pákou udržuje v interiéru pořádek. Více flexibility přináší odnímatelný držák nápojů mezi předními sedadly nebo odkládací schránka u středového tunelu pro cestující vzadu. Ta se umístí mezi středovou konzolu a zadní sedadla sama se přichytí.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Josef Šedivý vedoucí prodeje nových vozů Škoda

Adam Šrámek prodejce nových vozů Plzeň

Petra Kolimárová HR manažer

Vaši prodejci v Horšovském Týně