CUPRA Ateca

Bez kompromisů.

CUPRA Ateca se inspirovala u vozů prohánějících se po závodních okruzích. Jejím posláním je dominovat na běžné silnici. Je navržena pro ty, kteří si chtějí užívat jedinečnost každý den. Poznejte jedinečnou kombinaci výkonu a skvělých jízdních vlastností a dopřejte si pořádnou dávku emocí.

  • motor 2.0 TSI s výkonem 221 kW (300 k) a točivým momentem 400 Nm
  • nejvyšší rychlost 247 km/h
  • zrychlení 0 – 100 km/h za 5,2 s
  • pohon všech kol 4Drive
  • progresivní řízení
  • sportovní interiér s chromovými či černými lesklými prvky
  • vyladěné jízdní režimy pro každou příležitost

 

Definice dokonalosti

Nespokojte se s kompromisy. Každý den můžete být obklopeni jedinečností. Výkonný motor a sportovní jízdní vlastnosti jsou osvědčeným receptem na dokonalý jízdní zážitek, který nadchne každého, pro koho je rychlost životním stylem.

Středem pozornosti

Design sportovního SUV musí vzbuzovat vášně. To CUPRA Ateca splňuje dokonale. Ostré rysy jasně upozorňují na mimořádnou dynamiku, elegance jí však také není cizí. Dokonalé spojení křivek a barev zkrátka dokáže vzbudit emoce.

Všechno je důležité

Celek nedělají jen velké věci, ale také detaily. Právě proto je kladen velký důraz na každý díl vozu. Jen tak je možné se vyhnout konvencím a ukázat svoji kreativitu. Nepotřebujete svolení, abyste si vybrali vlastní životní styl.

Bez kompromisů

CUPRA Ateca je důkazem toho, že výkon a praktičnost mohou být rovnocenní partneři. Nová definice sofistikovanosti umožňuje užívat si každodenní jízdu ve městě i cestování na dlouhé vzdálenosti. Každá cesta může být mimořádným zážitkem.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Specialista CUPRA

Jakub Blažek vedoucí nových vozů SEAT/CUPRA