www.smucler.cz

Volkswagen ukázal oficiální skici 8. generace modelu Golf

11. 10. 2019

Volkswagen dva týdny před premiérou 8. generace modelu Golf zveřejnil první oficiální skici exteriéru a interiéru, které zřetelně ukazují, jakým směrem se design bestselleru bude ubírat. Prezentovat se bude sportovnějším, více odvážným vzhledem zvenku i vevnitř. Nová generace Golfu se vyznačuje vyšším stupněm digitalizace a konektivity a dočkala se mnoha technologických inovací.

Zaměřen na dokonalost

Při vývoji byl kladen důraz na další vylepšení jeho předností, které se zasluhují o to, že je právě tento model světovým bestsellerem. Pod kapotou se objeví nové úsporné motory a vylepšením prošlo také odpružení poskytující lepší obratnost a komfort jízdy. Golf se drží posledních trendů i díky digitalizovanému, na konektivitu zaměřenému interiéru, vyspělým jízdním asistentům a online funkcím a službám.

Golf na první pohled

Vnější design je více dynamický, než tomu bylo kdykoli předtím, ale uchovává si svoje nezaměnitelné rysy, díky kterým je okamžitě rozpoznatelný ze všech stran. V interiéru se objevují svěží barvy a příjemné tkaniny a dominuje mu digitální kokpit, podobný jako má například vlajková loď Touareg.

Dostupný ještě letos

Osmá generace Golfu se dočká premiéry 24. října ve Wolfsburgu a na první trhy vstoupí již v prosinci. Kromě klasického hatchbacku se můžeme těšit i na verze Variant, GTI a R, které se představí příští rok. Skončit by však kvůli slabé poptávce mělo třídveřové provedení a nástupce se nedočká ani Golf Sportsvan, protože vozy kategorie MPV v Evropě dlouhodobě vytlačují populární SUV. 

Dále by vás mohlo zajímat

Šmucler TV - 43. díl

Nový Caddy je tu. Kolik je v něm místa? To zjistí Vašek v testu.

číst dále

ŠKODA AUTO dodala v roce 2020 zákazníkům na celém světě

ŠKODA AUTO dodala zákazníkům v roce 2020 celkem 1 004 800 vozů a již posedmé v řadě tak překonala milionovou hranici. Na pozadí náročné situace spojené s pandemií koronaviru tento výsledek jasně potvrzuje účinnost přijatých opatření na podporu prodeje. Po uzavření českých výrobních závodů a doč...

číst dále

Značka Volkswagen ztrojnásobila v roce 2020 počet dodaných elektrom...

>  Značka Volkswagen osobní vozy zvýšila počet elektromobilů dodaných zákazníkům na celém světě o 197 procent, u všech vozů s elektrifikovaným pohonem došlo k meziročnímu nárůstu o 158 procent >  Volkswagen byl v roce 2020 lídrem německého trhu s elektricky poháněnými vozy >...

číst dále

Z našeho Instagramu

více zábavy na našem Instagramu
© 2021 Autocentrum Jan Šmucler, s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl