Volkswagen Golf R

Nový Golf R s sebou na silnice přináší automobilový sport. Se svými 310 k (228 kW) je nejsilnějším vozem Golf, jaký kdy spatřil světlo světa. Srdcem, které bije pod jeho kapotou, je TSI motor přeplňovaný turbodmychadlem. Kombinace přímého vstřikování a inteligentního přeplňování je v každém okamžiku zárukou adrenalinových jízdních zážitků.

  • zrychlení z nuly na 100 km/h za pouhých 4,6 sekundy
  • pohon všech kol 4Motion
  • maximální rychlost elektronicky omezena na 250 km/h
  • 3 nebo 5 dveří 
  • možnost převodovky DSG

Cena již od 1 126 900 Kč

Objednat testovací jízdu

Líbil by se vám vůz vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

V první řadě výkon

Nestačí vám 150 koní v klasickém Golfu? Až 230 koní v Golfu GTI? Nebo snad 265 koní v Golfu GTI Clubsport? Pro opravdové znalce je tu model R. Golf R. 310 koní, 0 - 100 km/h za 4,6 vteřiny a stálý pohon všech kol 4motion vás dostane před mnohé řidiče v německých sedanech o velký kus!

Jezděte vpravo

Ať už pojedete kdekoli, držte se hodně k pravému okraji, předjíždí vás Golf R. A že ho podle jeho charakteristické zádi poznáte. Zatmavená LED zadní světla, zadní spojler nebo zadní difuzor v R-designu. Nic jiného v té rychlosti neuvidíte. Konkurence? Maximálně SEAT Leon Cupra.

R vzhled

Sportovnější vzhled budete u dalšího běžného osobního vozu hledat jen stěží. Charakteristická maska s LED světlomety a nasávacími otvory je pro Rko typická. Golf R disponuje nádhernými chromovanými kryty zrcátek a bočními prahy v barvě vozu. Sportovní vzhled dodají modelu R také 18 či 19palcová kola a černé brzdové třmeny s logem R.

Kokpit stíhačky

Sportovní luxusní sedačky můžete mít potažené černou kůží “Vienna” nebo si můžete zvolit výbavu v kůži “Nappa Carbon”, kde najdete zvýšené boky sedadel a opěrek hlavy. Tep vám zvýší pak pohled na strop s koženým potahem, modře podsvícené budíky a v případě motorizace s propojenou převodovkou DSG také pádla pod volantem. Jako novinku zde máme nový infotainment a přístrojové budíky v podobě digitálního panelu s vysokým rozlišením.

Nakonfigurujte si svůj vůz

Konfigurátor Volkswagen

Ke stažení

Ceník Golf R Golf technická data Golf Rozměry

Proč nový vůz právě od nás?

Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Vaše mimořádná spokojenost je naší mimořádnou prioritou. Veškerá naše snaha se odráží v našich službách.

Objednat testovací jízdu

Vaši prodejci v Plzni

Věra Hammerová

Věra Hammerová
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 736 511 917
e-mail: vera.hammerova@smucler.cz

Jan Peroutka

Jan Peroutka
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 730 546 352
e-mail: jan.peroutka@smucler.cz


Kontaktujte nás