Pojištění

ŠKODA Pojištění

ŠKODA Pojištění je novým členem rodiny značkových produktů ŠKODA AUTO. Jedná se o komplexní pojištění automobilu, které klientům nabízí ještě vetší komfort v případě řešení neočekávaných událostí a zahrnuje povinné ručení a havarijní pojištění vašeho automobilu.

Navíc zákazník získá rozsáhlé doprovodné služby, které mají za úkol minimalizovat negativní dopad situace na něj. V dnešní době již klient nechce a především nemá čas vyplňovat papíry pro pojišťovnu, my mu nabízíme řešení v podobě ŠKODA Pojištění.

Výhody ŠKODA Pojištění

  • zvýhodněné sazby

  • výhodný koncept Domovského servisu

  • pojištění živlu, poškození zvířetem a střetu se zvířetem nebo zvěří při škodědo 100 000 Kč bez spoluúčasti

  • náhradní vozidlo až na 20 dní po dobu nepojízdnosti a 60 dní při odcizení vozu

  • kvalitní úrazové pojištění řidiče vozidla

  • přímá likvidace (při nezaviněné nehodě není nutné komunikovat s cizí pojišťovnou)

    první škoda bez vlivu na bonus klienta

 

 

Kde platí ŠKODA Pojištění?

Pojištění se vztahuje na pojistné události, které během trvání pojištění nastanou na území Evropy včetně Turecka s výjimkou Běloruska, Moldávie, Ruska a Ukrajiny.

Doplňková pojištění od ŠKODA Financial Services

ŠKODA Financial Services pro vás připravil i nabídku doplňkových pojištění, která vám pomohou nejen na cestách, ale i v nepříznivých životních situacích (tyto pojistné produkty lze sjednat při uzavírání smlouvy u obchodníka v závislosti na akční nabídce, popřípadě přímo u ŠKODA Financial Services).

ŠkoFIN Asistent - Váš přítel na cestách

ŠKODA Financial Services přináší svým klientům možnost využívat při svých cestách doma i v zahraničí ŠkoFIN Asistenta. Jeho úkolem je poskytování právních informací klientům, zajištění administrativně-právní asistence a poskytování komplexního servisu v oblasti pojištění právní ochrany.

ŠkoFIN PPP - chráněné financování

Pro případ neočekávaného výpadku příjmů vlivem nepříznivých životních situací (ztráta zaměstnání, dlouhodobá pracovní neschopnost atd.) jsme pro vás připravili pojištění platebních povinností. V jeho rámci máte sjednáno hned dvojí pojištění: pojištění pravidelných splátek a pojištění zbývajícího dluhu. Pojištění splátek vás bude chránit pro případ pracovní neschopnosti a ztráty zaměstnání.

Kontaktujte nás