Servis vozů SEAT

Skvělý vůz si zaslouží tu nejkvalitnější péči od vyškolených profesionálů. Připravíme vás na technickou kontrolu i měření emisí. A v případě jakýchkoli starostí se postaráme o to, abyste si zase brzy mohli vychutnat každý kilometr své cesty. Náš servis vás přesvědčí o tom, že dodržujeme své zásady.

 • autorizovaný servis
 • opravy karoserií
 • lakovna
 • pneuservis
 • pneuhotel
 • půjčovna automobilů
 • půjčovna příslušenství
 • likvidace pojistných události
 • odtahová služba
 • čištění automobilů
 • měření emisi
 • pick-up servis

Plzeň

Autocentrum Plzeň
tel.:  +420 371 005 244
e-mail:  servis.plzen@smucler.cz

Borská 59
301 00 Plzeň-Karlov

Provozní doba

Po – Pá 07.00 – 18.00
So 08.00 – 12.00
Ne zavřeno

Objednat do servisu Plzeň

Horšovský Týn

Autocentrum Horšovský Týn 
tel.:  +420 379 412 221
e-mail:  servis.htyn@smucler.cz

J. Jindřicha 105
346 01 Horšovský Týn

Provozní doba

Po - Pá 07.00 - 17.00
So - Ne zavřeno

Objednat do servisu H. Týn

Servis jinak

Potřebujete vyřešit závadu? Plánujete pravidelnou technickou kontrolu a měření emisí? Ujmeme se všeho! Objednejte svůj vůz do servisu, který vás nezklame a zaručí, abyste si dál vychutnávali svou jízdu.

Přejít na www.smucler.cz/servis

Záruka mobility

Po dobu prvních dvou let od pořízení vozidla automaticky platí zdarma Záruka mobility SEAT. Nabízíme pomoc v případech, kdy kvůli poruše vozu nemůžete pokračovat v cestě. Vždy nalezneme nejlepší řešení, ať se jedná o přistavení náhradního vozidla, zajištění přepravy domů nebo noclehu v hotelu pro vás i vaše spolucestující.

Prodloužená záruka

Sjednejte si prodlouženou záruku, která kryje výdaje za opravy výrobních vad pro dobu 1 nebo 2 let po uplynutí dvouleté zákonné záruky, získáte až 4 roky oficiální záruky ve chvíli pořízení nového i skladového vozu. Prodloužená záruka se nevztahuje na poškození laku a prorezavění karoserie a nelze ji sjednat dodatečně.

Záruka

Bez ohledu na počet kilometrů, který ujedete se svým novým vozem, platí komplexní záruka na nový vůz SEAT po celé Evropě. Záruku získáte také na všechny originální díly, příslušenství a práci – vždy bez omezení ujetých kilometrů.

Příslušenství

Pokud si chcete přizpůsobit nový vůz svému osobnímu vkusu, můžete si vybrat ze široké nabídky originálního příslušenství, od dětských sedaček až po nosiče zavazadel. Každý díl je speciálně vyroben na míru podle rozměrů vašeho vozidla a splňuje nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.

Záruka proti prorezivění

Chceme, aby vám SEAT sloužil co nejdéle. Proto poskytujeme 12letou záruku proti prorezivění. Váš nový vůz má plně pozinkovanou karoserii, která je odolná vůči působení vnějších vlivů.

Záruka na opravy

Na všechny opravy vašeho uskutečněné autorizovaným servisem SEAT s použitím originálních dílů SEAT platí dvouletá záruka na materiál a práci. Záruku poskytujeme bez ohledu na počet ujetých kilometrů.

Náhradní vozidlo

Pokud své vozidlo necháte v našem servisu z důvodu údržby, můžete využít náhradní vozidlo za velmi rozumnou cenu, čímž si zajistíte mobilitu do doby, kdy si budete moci vyzvednout svůj vůz.

Zákaznická linka

Jsme k dispozici 24 hodin denně, 365 dní v roce. Okamžitě získáte odpověď na jakoukoli otázku a pomůžeme vám vyřešit jakýkoli problém týkající se vašeho vozu SEAT. Zavolejte na číslo 800 123 000, 261 104 233 nebo napište e-mail na adresu customercare@porsche.co.cz.