O Firmě Autocentrum Jan Šmucler

Váš partner na cestách.

Historie firmy

1940
Jan Šmucler (dědeček dnešního majitele) zakládá autodopravu v Horšovském Týně.
1948
S příchodem nového režimu podnik vyvlastňuje stát.
1993
Začínáme podnikat v oblasti opravy aut a jako subdealeři prodáváme nové vozy značky SEAT.
1995
Fungujeme jako samostatný autorizovaný prodejce značky SEAT.
1996
Podnikáme významnou rekonstrukci prostoru autosalonu a otevíráme autobazar.
2002
Zapisujeme se do obchodního rejstříku jako právnická osoba,společnost Autocentrum Jan Šmucler s. r. o.
2003
Rekonstruujeme servisní i karosářskou dílnu a přistavujeme myčku pro ruční mytí vozů. V Plzni otevíráme novou pobočku autoservisu a prodeje vozů SEAT.
2004
Výrazně zvětšujeme prodejní plochu autobazaru a získáváme prostor pro téměř 300 ojetých vozů.
2006
Otevíráme nový autosalon značky HYUNDAI v Horšovském Týně.
2007
Otevíráme nové prodejní a servisní místo značky ŠKODA v Horšovském Týně. Zřizujeme autobazar a prodejní místo značek ŠKODA, SEAT i HYUNDAI v Tachově.
2008
Upevňujeme svou pozici na trhu nových i ojetých vozů v západočeském regionu, a to i v období hospodářského poklesu.
2009
Podepisujeme smlouvy ohledně autorizovaného servisu a prodeje vozů, motocyklů i strojů značky HONDA. Na podzim otevíráme nové prostory v Plzni v Borské ulici.
2010
Soustředíme se na stabilizaci prodejního i servisního personálu v novém plzeňském autosalonu.
2011
Prodáváme pobočku v Tachově a rozšiřujeme své portfolio o užitkové vozy značky VOLKSWAGEN. Otevíráme showroom Škoda v plzeňském autosalonu a vstupujeme do programu Škoda Plus.
2013
V Plzni spouštíme provoz fotovoltaické elektrárny a pořizujeme nový pozemek. Rekonstruujeme parkovací místa před oběma salony v Horšovském Týně.
2014
Jako první v České republice představujeme nové prvky korporátní identity značky SEAT. Modernizujeme obě provozovny, jako první v západních Čechách přestavujeme autosalony Škoda v Plzni i Horšovském Týně a ukončujeme spolupráci se značkou Hyundai.
2015
V roce 2015 získáváme stavební povolení na rozšíření plzeňské pobočky. Již 9.9. zahajujeme výstavbu zvětšeného servisního zázemí a showroomu pro značku Volkswagen. Intenzivně se zapojujeme do života plzeňského regionu a zákazníci se s námi setkávají např. v rámci Olympiády dětí a mládeže v Plzni. Probíhá první skvělý ročník Auto moto show na letišti ve Staňkově. Hasiči u nás trénují vyproštění zavalené osoby. Za maximální nasazení získáváme řadu ocenění od zastupovaných značek za výborné obchodní výsledky.
2016
Pouhých 9 měsíců od zahájení výstavby otevíráme v Plzni showroom pro značky Volkswagen osobní i užitkové vozy. Současně došlo k rozšíření a modernizaci showroomu značky SEAT. Servisní zázemí se zvětšilo o více než polovinu. Autobazar v Plzni získal prostory a prodejní plochu pro téměř dvě stě prověřených ojetých vozů. Otevíráme také autorizovanou lakovnu a klempírnu. Novým motem servisních služeb se stal “příběh jednoho auta” aneb SERVIS JINAK. Zopakovali jsme úspěšnou Auto moto show na letišti ve Staňkově, tentokrát ve spolupráci se skupinou Mandrage. Získáváme řadu významných klientů, připravujeme např. vozidla pro Záchrannou službu plzeňského kraje. Nadále podporujeme řadu charitativních projektů, např. Hospic v Tachově, Centrum sociálních služeb ve Stodě,…Ocenění za skvělé výsledky od našich partnerů sbíráme i v tomto roce, jezdí k nám obchodníci z celého světa (Čína, Španělsko).
2017
Rok automobilových novinek… Uvádíme vozy ŠKODA Kodiaq a Karoq, SEAT nová Ibiza (skvělou letní párty - Ibiza na vodě), VW Golf a Polo nové generace, VW Arteon a skvělý pomocník pro Vaše podnikání VW Crafter. HONDA přijíždí s novou generací modelu Civic. Uvádíme na trh originální produkt operativního leasingu ŠMUCLERÁK. Prohlubujeme spolupráci se ZZSPK (předáváme první vozy Kodiaq v úpravě pro záchranné služby v republice). Intenzivně se věnujeme tématu elektromobility. Na třetí ročník Auto moto show přivážíme manžele Trojanovi, Báru Špotákovou a hokejový tým plzeňských indiánů. Náš kolega P. Sedláček z oddělení náhradních dílů a příslušenství získal první místo v celosvětové soutěži značky ŠKODA. Další ocenění následují.
2018
25 let Slavíme 25 let
...již čtvrt stolení s Vámi!
2020
Autobazar v Horšovském Týně stěhujeme do větších prostor na novou adresu. Stáváme se hrdými partnery Plzeňské ZOO, kde adoptujeme tři žirafí kluky. Také navazujeme spolupráci se spolkem Mathilda a dále podporujeme plzeňský hokej partnerstvím s HC Škoda Plzeň.  V závěru roku rozšiřujeme servisní služby o značku Audi. Prošli jsme náročným auditem za účasti auditora z výrobního závodu Audi z Německa, který nám potvrdil, že jsme dokonale připraveni a může svěřit prémiovou značku právě nám. Se spuštěním servisu značky Audi souviselo důsledné proškolení zaměstnanců, nákup speciálních Audi přípravků a také rozšíření servisního prostoru.

Osobnosti, které nás navštívili

Martin Myšička Martin Myšička
Martin Straka Martin Straka
Predator Race Predator Race
Petr Fulín Petr Fulín
Veronika Elhotová Veronika Elhotová
Blue Wings Cheerleaders Blue Wings Cheerleaders
Mandrage Mandrage
Bára Špotáková Bára Špotáková
Ivan a Klára Trojanovi Ivan a Klára Trojanovi
Bára Štěpánová Bára Štěpánová
Pavel Trávníček Pavel Trávníček
Václav Vorlíček Václav Vorlíček
Petra Janů Petra Janů
Jan Vodňanský Jan Vodňanský
Václav Postránecký Václav Postránecký
Ladislav Potměšil Ladislav Potměšil
Ilona Csáková Ilona Csáková
Laura a její tygři Laura a její tygři