www.smucler.cz

Světová premiéra nové generace modelu Octavia

11. 11. 2019

Konečně jsme se dočkali. Dnes proběhla premiéra čtvrté generace modelu Škoda Octavia. Premiéry, která se odehrála ve Veletržním paláci v sídle Národní galerie Praha, se zúčastnilo 700 diváků včetně mnoha čestných hostů.

Nejoblíbenější model značky přijel na pódium za doprovodu skladby „Opus Octavia”, složené speciálně pro tuto příležitost jazzovým hudebníkem Jessem Millinerem. Skladbu uvedla Česká filharmonie a smyčcové trio Time for Three. Představení bestselleru mladoboleslavské automobilky sledovaly prostřednictvím internetového přenosu desetitisíce příznivců.

Záznam světové premiéry čtvrté generace modelu Škoda Octavia

Větší, přitažlivější a vyspělejší

Nová generace modelu Octavia je oproti předchůdci větší a nabízí více vnitřního prostoru pro posádku i větší zavazadlový prostor. Výraznou obměnou prošel design. Přední část je pojata v rámci nového designérského stylu značky, navazuje tak na modernizovaný Superb či kompaktní model Scala. Poprvé jsou dostupné full LED Matrix světlomety. Zcela přepracovaný je rovněž interiér s novou palubní deskou a dvouramenným volantem.

Podrobné představení novinky naleznete v dřívějším článku: Nová Škoda Octavia se odhaluje!

Dále by vás mohlo zajímat

Šmucler TV - 31. díl

Magic Seats, hybrid, nový infotainment a prostorný interiér. To je nová Honda Jazz Crosstar.

číst dále

Aditivní výroba posouvá limity při vývoji a výrobě vozů

Aditivní výroba je moderní způsob výroby dílů v mnoha různých oblastech. Díky aditivní výrobě je možné vyrábět díly bez použití forem, prakticky eliminuje omezení z hlediska konstrukce a designu a navíc je u řady výrobků několikrát rychlejší oproti běžné výrobě. Možnosti využití této technologie...

číst dále

Jízda modelu Škoda Enyaq iV v číslech

Příchod nového modelu Škoda Enyaq iV znamená velký krok pro značku Škoda v oblasti elektromobility. Jde o první sériově vyráběný model značky postavený na bázi modulární platformy pro elektromobily (MEB) koncernu Volkswagen. Nabízí typické přednosti vozů značky Škoda, jako je velkorysá nabídka p...

číst dále

Z našeho Instagramu

více zábavy na našem Instagramu
© 2020 Autocentrum Jan Šmucler, s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl