www.smucler.cz

Světová premiéra nové generace modelu Octavia

11. 11. 2019

Konečně jsme se dočkali. Dnes proběhla premiéra čtvrté generace modelu Škoda Octavia. Premiéry, která se odehrála ve Veletržním paláci v sídle Národní galerie Praha, se zúčastnilo 700 diváků včetně mnoha čestných hostů.

Nejoblíbenější model značky přijel na pódium za doprovodu skladby „Opus Octavia”, složené speciálně pro tuto příležitost jazzovým hudebníkem Jessem Millinerem. Skladbu uvedla Česká filharmonie a smyčcové trio Time for Three. Představení bestselleru mladoboleslavské automobilky sledovaly prostřednictvím internetového přenosu desetitisíce příznivců.

Záznam světové premiéry čtvrté generace modelu Škoda Octavia

Větší, přitažlivější a vyspělejší

Nová generace modelu Octavia je oproti předchůdci větší a nabízí více vnitřního prostoru pro posádku i větší zavazadlový prostor. Výraznou obměnou prošel design. Přední část je pojata v rámci nového designérského stylu značky, navazuje tak na modernizovaný Superb či kompaktní model Scala. Poprvé jsou dostupné full LED Matrix světlomety. Zcela přepracovaný je rovněž interiér s novou palubní deskou a dvouramenným volantem.

Podrobné představení novinky naleznete v dřívějším článku: Nová Škoda Octavia se odhaluje!

Dále by vás mohlo zajímat

Šmucler TV - 43. díl

Nový Caddy je tu. Kolik je v něm místa? To zjistí Vašek v testu.

číst dále

ŠKODA AUTO dodala v roce 2020 zákazníkům na celém světě

ŠKODA AUTO dodala zákazníkům v roce 2020 celkem 1 004 800 vozů a již posedmé v řadě tak překonala milionovou hranici. Na pozadí náročné situace spojené s pandemií koronaviru tento výsledek jasně potvrzuje účinnost přijatých opatření na podporu prodeje. Po uzavření českých výrobních závodů a doč...

číst dále

Značka Volkswagen ztrojnásobila v roce 2020 počet dodaných elektrom...

>  Značka Volkswagen osobní vozy zvýšila počet elektromobilů dodaných zákazníkům na celém světě o 197 procent, u všech vozů s elektrifikovaným pohonem došlo k meziročnímu nárůstu o 158 procent >  Volkswagen byl v roce 2020 lídrem německého trhu s elektricky poháněnými vozy >...

číst dále

Z našeho Instagramu

více zábavy na našem Instagramu
© 2021 Autocentrum Jan Šmucler, s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl