www.smucler.cz

Škoda Scala má za sebou světovou premiéru

6. 12. 2018

Škoda Scala se konečně dočkala své premiéry, která proběhla dnes večer v Izraeli. Prezentace se přímo v izraelském městě Petach Tikva zúčastnilo přes 400 hostů. Světová premiéra byla také živě vysílána na internetu, kde si představení kompaktního modelu od automobilky Škoda nenechalo ujít mnoho nadšenců a nedočkavců.

Model Scala je revoluční nejen na poměry mladoboleslavské automobilky, ne nadarmo se mu předpovídá velký úspěch u zákazníků, kteří touží po moderním automobilu nižší střední třídy s vysokou užitnou hodnotou. Právě představený hatchback v sobě spojuje emocionální design, vysokou praktičnost a funkčnost a široké možnosti konektivity. 

Scala detailně

Zajímá vás, jaké motory budou pod kapotou? Nebo jak velký je zavazadlový prostor? Podrobné představení najdete v dřívějším článku věnovaném modelu Scala.

Více o designu interiéru se dozvíte v článku  První fotografie interiéru modelu Scala.

Světová premiéra modelu Škoda Scala

Dále by vás mohlo zajímat

Šmucler TV - 43. díl

Nový Caddy je tu. Kolik je v něm místa? To zjistí Vašek v testu.

číst dále

ŠKODA AUTO dodala v roce 2020 zákazníkům na celém světě

ŠKODA AUTO dodala zákazníkům v roce 2020 celkem 1 004 800 vozů a již posedmé v řadě tak překonala milionovou hranici. Na pozadí náročné situace spojené s pandemií koronaviru tento výsledek jasně potvrzuje účinnost přijatých opatření na podporu prodeje. Po uzavření českých výrobních závodů a doč...

číst dále

Značka Volkswagen ztrojnásobila v roce 2020 počet dodaných elektrom...

>  Značka Volkswagen osobní vozy zvýšila počet elektromobilů dodaných zákazníkům na celém světě o 197 procent, u všech vozů s elektrifikovaným pohonem došlo k meziročnímu nárůstu o 158 procent >  Volkswagen byl v roce 2020 lídrem německého trhu s elektricky poháněnými vozy >...

číst dále

Z našeho Instagramu

více zábavy na našem Instagramu
© 2021 Autocentrum Jan Šmucler, s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl