www.smucler.cz

Škoda představí modernizovaný Superb a elektrické Citigo

20. 5. 2019

Automobilka Škoda již brzy představí dva nové modely, které se objeví v její nabídce. Světová premiéra modernizovaného modelu Superb a elektrické verze modelu  Citigo proběhne ve čtvrtek 23. května na Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF v Bratislavě, tedy v den čtvrtfinálových zápasů. Zajímavou novinkou je, že inovovaná třetí generace Superbu bude poprvé k dispozici také ve verzi Scout. 

Ještě před oficiální premiérou Škoda zveřejnila video-teaser, který nabízí pohled na několik detailů a siluetu krátké verze i praktického Combi. Krátká upoutávka ukazuje například nové přední světlomety, dynamické blinkry a v interiéru odhalí rovněž pohled z místa řidiče. 

Škoda Superb teaser

Premiéru lze sledovat živě na internetu

Představení modernizovaného modelu Superb i elektrického provedení modelu Citigo se bude živě přenášet na internetu. 45minutový přímý přenos, ve kterém se oba vozy představí, začne ve čtvrtek 23. května v 15:30 h a lze ho sledovat hned na několika platformách.

YouTube:  https://www.youtube.com/

ŠKODA Storyboard:  https://www.skoda-storyboard.com/cs/

Facebook:  https://www.facebook.com/skoda/

Dále by vás mohlo zajímat

Šmucler TV - 43. díl

Nový Caddy je tu. Kolik je v něm místa? To zjistí Vašek v testu.

číst dále

ŠKODA AUTO dodala v roce 2020 zákazníkům na celém světě

ŠKODA AUTO dodala zákazníkům v roce 2020 celkem 1 004 800 vozů a již posedmé v řadě tak překonala milionovou hranici. Na pozadí náročné situace spojené s pandemií koronaviru tento výsledek jasně potvrzuje účinnost přijatých opatření na podporu prodeje. Po uzavření českých výrobních závodů a doč...

číst dále

Značka Volkswagen ztrojnásobila v roce 2020 počet dodaných elektrom...

>  Značka Volkswagen osobní vozy zvýšila počet elektromobilů dodaných zákazníkům na celém světě o 197 procent, u všech vozů s elektrifikovaným pohonem došlo k meziročnímu nárůstu o 158 procent >  Volkswagen byl v roce 2020 lídrem německého trhu s elektricky poháněnými vozy >...

číst dále

Z našeho Instagramu

více zábavy na našem Instagramu
© 2021 Autocentrum Jan Šmucler, s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl