Volkswagen Crafter skříňový vůz

Crafter skříňový vůz, který dokáže velké věci

Nový Crafter ve skříňovém provedení podává maximální výkon na každé vaší cestě. S točivými momenty až 410 Nm a zároveň extrémně nízkou spotřebou paliva nastavuje měřítka ve své třídě. Mimořádně vysoká variabilita vozu Crafter vám přitom neklade téměř žádné hranice. 

  • motory s výkonem až 75 až 130 kW
  • široká paleta moderních asistenčních systémů
  • ložný prostor - variabilní a odolný jako nikdy jindy

Rozhodnete-li se pro Crafter, otevřou se vám jedinečné možnosti přepravy.

Vybrat si můžete také model e-Crafter s elektromotorem, který vynikne v každodenním městském provozu.

 

Čistokrevný užitkový vůz

Převezte rozměrné věci bez velké námahy, v komfortu a hlavně spolehlivě. Velký ložný prostor, individuální nastavení kabiny a doplňků a výkonné naftové motory dělají ze skříňového Crafteru tu nejlepší dodávku pro všechny.

Prostorný jako žádný jiný

U skříňového Crafteru převezete až 18,4 m 3, díky velkým křídlovým dveřím a nejširším posuvným dveřím ve své třídě naložíte rychle 4-6 europalet (závisí na verzi vozu). Délka prostoru se pohybuje od 3 450 do 4 855 milimetru. Zadní dveře disponují maximálním úhlem otevření až 270°, díky nižší nakládací hraně o 100 mm oproti předchozímu modelu bude nakládání všech předmětu jednodušší.

Motory pro každého

Nejen sportovní vozy mohou mít výkonnou motorizaci. Proč nemít rychlou dodávku? A ještě k tomu, když můžete? VW nabízí ve svém skříňovém voze Crafter pouze naftové motory, nicméně jsou všechny osazené turbem. Výkon tedy postrádat nebudete - vyberte si jednu z variant Crafteru s výkonem od 75 do 130 kW. Vybrat si můžete také mezi náhony na přední či zadní nápravu nebo 4motion na všechna kola.

Dokážete velké věci

Nový Crafter nabízí jízdní asistenty, které najdete jen u nejmodernějších osobních vozů. Vybírat můžete například asistent pro couvání s přívěsem, monitoring okolí vozidla s ochranou boků, parkovací senzory, adaptivní tempomat nebo asistent pro vyjíždění z parkovacího místa.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Ing. Petr Kropáček prodejce nových vozů Plzeň

Václav Marian vedoucí prodeje nových vozů