www.smucler.cz

V únoru se představí nová generace modelu Caddy

23. 12. 2019

Značka Volkswagen Užitkové vozy ukázala první skici nové generace modelu Caddy, které naznačují, jakým směrem se bude design oblíbeného modelu vyvíjet. Na první pohled je zřejmé, že se toho změní opravdu hodně, což modelu pomůže ještě více upevnit svou pozici na trhu a stále tak bude patřit k vrcholu nabídky mezi vozy kategorie A městských užitkových vozů a zároveň rodinných MPV. Premiéra se bude konat v únoru 2020.

Poutavý design. Mimořádná praktičnost.

Na skicách se nejmenší model značky Volkswagen Užitkové vozy objevuje ve skříňové verzi. I přes poutavý dynamický design se stále budeme moci těšit z velkého objemu nákladového prostoru a mimořádné vnitřní variability. Caddy rozhodně nepřijde o své klíčové vlastnosti. Sportovní charakter návrhu dodává například mírně klesající linie střechy a přitažlivé jsou rovněž výrazně tvarované boční plochy. Jako celek se nový Caddy může pyšnit elegantním jednolitým designem. Díky novému vzhledu se praktický model stane alternativou pro ještě širší okruh zákazníků, kteří vyznávají aktivní životní styl.

Ambice být nejlepší

Zveřejněné návrhy skříňové varianty představují několik výrazných designových prvků budoucího sériově vyráběného modelu. Dočkáme se třeba vertikálně umístěných LED pruhů na zádi, jež se objeví také na osobní verzi. Studie ukazuje i větší zadní okno, které se stane rozpoznávacím prvkem osobní verze. U užitkové varianty modelu Caddy bude na výběr mezi zadními výklopnými dveřmi bez okna a křídlovými dveřmi.

Velkými změnami prošla také přední část modelu. Na uzavřeně působící přídi se objevují LED světlomety, užší maska chladiče a větší logo. Nový Caddy tak bude sebevědomě dávat najevo, že má ambice být měřítkem ve své kategorii.

Oficiální představení skříňového městského rozvážkového vozu a rodinného MPV je naplánováno na únor 2020. Podrobnější informace, včetně například technických údajů, se však dozvíme dříve již během nadcházejících týdnů.

Dále by vás mohlo zajímat

Nová ŠKODA OCTAVIA získala „Velkou automobilovou cenu Rakouska“

› Čtvrtá generace bestseleru se prosadila v soutěži vyhlašované rakouským motoristickým svazem ARBÖ v kategorii vozů v ceně 20 001 až 50 000 eur › Předání ceny s bohatou tradicí v sídle holdingu Porsche v Salzburgu › ŠKODA OCTAVIA je v současnosti nejprodávanějším vozem na rakouském trhu ...

číst dále

„Follow the Vehicle“: ŠKODA AUTO a VŠB – Technická univerzita Ostra...

› Na nové koncepci asistenčních systémů, nazvané „Follow the Vehicle“, automobilka spolupracuje s VŠB – Technickou univerzitou Ostrava › Partneři v projektu rozvíjí technologie smart cities a inteligentní transportní systémy › Vozy ŠKODA SUPERB iV slouží k testování jízdy v konvoji v areálu...

číst dále

Esence značky SEAT: 70 let koncentrované sportovnosti v kompaktním ...

Kompaktní sportovní vozy hrály v 70leté historii značky SEAT a její produktové nabídce vždy důležitou roli Nepřetržité úspěchy značky SEAT byly založeny na výkonech a ovladatelnosti sportovního vozu ve spojení se správnými rozměry, cenou a očekávanou bezpečností Co má společného ve...

číst dále

Z našeho Instagramu

více zábavy na našem Instagramu
© 2020 Autocentrum Jan Šmucler, s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl