www.smucler.cz

V únoru se představí nová generace modelu Caddy

23. 12. 2019

Značka Volkswagen Užitkové vozy ukázala první skici nové generace modelu Caddy, které naznačují, jakým směrem se bude design oblíbeného modelu vyvíjet. Na první pohled je zřejmé, že se toho změní opravdu hodně, což modelu pomůže ještě více upevnit svou pozici na trhu a stále tak bude patřit k vrcholu nabídky mezi vozy kategorie A městských užitkových vozů a zároveň rodinných MPV. Premiéra se bude konat v únoru 2020.

Poutavý design. Mimořádná praktičnost.

Na skicách se nejmenší model značky Volkswagen Užitkové vozy objevuje ve skříňové verzi. I přes poutavý dynamický design se stále budeme moci těšit z velkého objemu nákladového prostoru a mimořádné vnitřní variability. Caddy rozhodně nepřijde o své klíčové vlastnosti. Sportovní charakter návrhu dodává například mírně klesající linie střechy a přitažlivé jsou rovněž výrazně tvarované boční plochy. Jako celek se nový Caddy může pyšnit elegantním jednolitým designem. Díky novému vzhledu se praktický model stane alternativou pro ještě širší okruh zákazníků, kteří vyznávají aktivní životní styl.

Ambice být nejlepší

Zveřejněné návrhy skříňové varianty představují několik výrazných designových prvků budoucího sériově vyráběného modelu. Dočkáme se třeba vertikálně umístěných LED pruhů na zádi, jež se objeví také na osobní verzi. Studie ukazuje i větší zadní okno, které se stane rozpoznávacím prvkem osobní verze. U užitkové varianty modelu Caddy bude na výběr mezi zadními výklopnými dveřmi bez okna a křídlovými dveřmi.

Velkými změnami prošla také přední část modelu. Na uzavřeně působící přídi se objevují LED světlomety, užší maska chladiče a větší logo. Nový Caddy tak bude sebevědomě dávat najevo, že má ambice být měřítkem ve své kategorii.

Oficiální představení skříňového městského rozvážkového vozu a rodinného MPV je naplánováno na únor 2020. Podrobnější informace, včetně například technických údajů, se však dozvíme dříve již během nadcházejících týdnů.

Dále by vás mohlo zajímat

Šmucler TV - 46. díl

V tomto díle vám Vašek s Kubou představí showroom značek SEAT a CUPRA.

číst dále

CUPRA slaví své 3. výročí odhalením modelu Formentor s pětiválcovým...

>  CUPRA Formentor VZ5 má pod kapotou pětiválec 2.5 TSI s výkonem 390 k a točivým momentem 480 N.m, který je pro automobilové nadšence dokonalým ztělesněním sportovních výkonů spalovacího motoru >  Zrychlení z 0 na 100 km/h trvá pouhých 4,2 sekundy >  Exkluzivní 20“ kola CUPRA z lehké...

číst dále

Volkswagen rozšiřuje portfolio modelové řady ID.3 na českém trhu

>  Nové varianty City a Style o výkonu 110 kW nabízejí na jedno nabití dojezd cca 350 km podle metodiky WLTP >  Verze City s nejmenší sadou akumulátorů (45 kWh) stojí méně než 900 000 Kč >  Novinkou je také pětimístná verze Tour 5* s největší akumulátorovou baterií (77 kWh) ...

číst dále

Z našeho Instagramu

více zábavy na našem Instagramu
© 2021 Autocentrum Jan Šmucler, s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl