www.smucler.cz

V únoru se představí nová generace modelu Caddy

23. 12. 2019

Značka Volkswagen Užitkové vozy ukázala první skici nové generace modelu Caddy, které naznačují, jakým směrem se bude design oblíbeného modelu vyvíjet. Na první pohled je zřejmé, že se toho změní opravdu hodně, což modelu pomůže ještě více upevnit svou pozici na trhu a stále tak bude patřit k vrcholu nabídky mezi vozy kategorie A městských užitkových vozů a zároveň rodinných MPV. Premiéra se bude konat v únoru 2020.

Poutavý design. Mimořádná praktičnost.

Na skicách se nejmenší model značky Volkswagen Užitkové vozy objevuje ve skříňové verzi. I přes poutavý dynamický design se stále budeme moci těšit z velkého objemu nákladového prostoru a mimořádné vnitřní variability. Caddy rozhodně nepřijde o své klíčové vlastnosti. Sportovní charakter návrhu dodává například mírně klesající linie střechy a přitažlivé jsou rovněž výrazně tvarované boční plochy. Jako celek se nový Caddy může pyšnit elegantním jednolitým designem. Díky novému vzhledu se praktický model stane alternativou pro ještě širší okruh zákazníků, kteří vyznávají aktivní životní styl.

Ambice být nejlepší

Zveřejněné návrhy skříňové varianty představují několik výrazných designových prvků budoucího sériově vyráběného modelu. Dočkáme se třeba vertikálně umístěných LED pruhů na zádi, jež se objeví také na osobní verzi. Studie ukazuje i větší zadní okno, které se stane rozpoznávacím prvkem osobní verze. U užitkové varianty modelu Caddy bude na výběr mezi zadními výklopnými dveřmi bez okna a křídlovými dveřmi.

Velkými změnami prošla také přední část modelu. Na uzavřeně působící přídi se objevují LED světlomety, užší maska chladiče a větší logo. Nový Caddy tak bude sebevědomě dávat najevo, že má ambice být měřítkem ve své kategorii.

Oficiální představení skříňového městského rozvážkového vozu a rodinného MPV je naplánováno na únor 2020. Podrobnější informace, včetně například technických údajů, se však dozvíme dříve již během nadcházejících týdnů.

Dále by vás mohlo zajímat

ŠKODA SLAVIA prošla zatěžkávací zkouškou – žákovský vůz roku 2020 o...

Tovární jezdci týmu ŠKODA Motorsport testovali sedmý žákovský vůz ŠKODA v Bělé pod Bezdězem. 31 žáků ŠKODA AUTO Středního odborného učiliště strojírenského přetvořilo model ŠKODA SCALA ve spider. Inspirací letošního žákovského vozu byl ikonický prototyp závodního vozu ŠKODA 1100 OHC z 50. ...

číst dále

Čtyři generace burácející současně

Čtyři generace modelu SEAT Leon vyprávějí více než 20letý příběh plný inovací Všechny generace byly stvořeny v Barceloně a ve své době vždy byly etalonem v  designu, technice a kvalitě SEAT Leon je s více než dvěma miliony prodanými vozy prvních tří generací pilířem značky Nový...

číst dále

Oslavy 70. výročí Transporteru

Volkswagen Užitkové vozy zve na unikátní oslavu 70. narozenin modelu Transporter Oslavy 70. výročí Transporteru se uskuteční na Transportersrazu 2020 od 25. do 27. září. Sobotní program bude volně přístupný veřejnosti. Ambasadorem akce bude Adam Ondra a další známé osobnosti spolupracující ...

číst dále

Z našeho Instagramu

více zábavy na našem Instagramu
© 2020 Autocentrum Jan Šmucler, s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl