Volkswagen Caddy 4

Nový Caddy – vždy nejlepší volba

Velmi kvalitní městský a lehký užitkový vůz si v plném rozsahu zachovává svou mimořádnou funkčnost. Zároveň vás zaujme ještě vytříbenějším charakterem, vyšší exkluzivitou a dynamikou. Design nového modelu Caddy okouzlí nejen výraznějšími prolisy a jasně definovanými plochami, ale také nově navrženou přídí a osobitě ztvárněnou zádí.

Na expresivní exteriér navazuje interiér s výraznými liniemi a plochami. Moderní vzhled nového Caddy je umocněn atraktivním ozdobným obložením s integrovanými výdechy ventilační soustavy a novou generací informačních a zábavních systémů.

  • nové technologie posouvají Caddy na úroveň nejvyspělejších osobních vozů
  • nová generace motorů EURO 6 snižuje emise a spotřebu paliva
  • nové asistenční systémy zvyšují bezpečnost
  • výrazný vnější a vnitřní design zvyšuje atraktivitu vozu

Cena je uvedena včetně DPH.

Cena již od 459 679 Kč

Objednat testovací jízdu

Líbil by se vám vůz vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Multifunkční partner

Nový Caddy se rovná praktičnosti a neuvěřitelné variabilitě. Vezete ráno materiál na stavbu a pak si chcete vyjet s rodinou na výlet? Žádný problém. Díky nízké nakládací hraně odvezete cement, kolečko, děti do školy nebo psa na cvičák. Kamkoli.

Úsporná a praktická přeprava

Nejen praktičnost přináší modelu Volkswagen Caddy takové úspěchy. Jsou zde také velmi spolehlivé motory na benzín, naftu, ale i zemní plyn ( CNG) ve výkonovém rozpětí 75 - 150 koní.

Chytrý a předvídavý

Nový Caddy disponuje elektronickým stabilizačním systémem, protiblokovacím systémem ABS, elektronickou uzávěrkou diferenciálu nebo multikolizní brzdou. Chytrý Caddy vám pomůže v mnoha nebezpečných situacích.

Jedna velká rodina

Caddy můžete mít v několika stupních výbavy - Conceptline, Trendline, Comfortline a Highline. Všechny výbavy vám ale poskytnou kvalitu, spolehlivost a reprezentativnost.

Fotogalerie

Nakonfigurujte si svůj vůz

Konfigurátor Volkswagen

Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Veškerá naše snaha se odráží v našich službách.

Objednat testovací jízdu

Vaši prodejci v Plzni

Ing. Petr Kropáček

Ing. Petr Kropáček
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 731 594 052
e-mail: petr.kropacek@smucler.cz

Václav Marian

Václav Marian
prodejce nových vozů VW Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 606 465 089
e-mail: vaclav.marian@smucler.cz


Kontaktujte nás