Volkswagen Tiguan

Moderní technika nového Tiguanu usnadňuje každodenní život a také nám ho tím trochu zpestřuje. Jízda s novým Tiguanem je díky více než 50 novým inovacím oproti předchozímu modelu dokonalá. Bezpečnost, komfort a ovladatelnost dosahují u tohoto vozidla nové dimenze. Sami to pocítíte v nesčetných situacích. Třeba v dopravní zácpě, při couvání s přívěsem nebo při poslechu oblíbené hudby.

  • moderní LED světlomety, včetně systému "Dynamic Light Assist"
  • panoramatická střecha
  • 3 zónová klimatizace "Air Care Climatronic"
  • úsporné motory TDI a TSI splňující nejnovější normu EURO 6
  • mnoho bezpečnostních asistentů včetně  Front Assist s funkcí rozpoznání chodců

 

Styl pro dobrodruhy

Dynamické proporce exteriéru dodávají Tiguanu z řady SUV sportovní charakter a spojují tak dva vozy v jeden - sportovní a vhodný do terénu. Sportovní a stylový vzhled dodávají i kola z lehkých slitin o velikostech 17” - 20”. Panoramatické střešní okno pak propůjčí vozu štítek luxusu.

Motory pro každou situaci

Motor je základním prvkem při výběru vozu. Nový Tiguan nabízí benzínové i dieselové pohonné jednotky v objemech 1,4 litru - 2,0 litru a výkonech v rozpětí 150 - 190 koní. Můžete si také zvolit mezi dvěma druhy převodovek - manuální šestistupňovou nebo automatickou dvouspojkovou převodovkou DSG se sedmi stupni.

Vstříc dobrodružství

Nový Volkswagen nabízí pohon všech kol 4motion se systémem 4motion Active Control, kde můžete volit různé jízdní režimy - sníh, silnice nebo offroad. Paket Offroad pak nabídne lakovaný přední nárazník nabízející vyšší nájezdový úhel a ochranu podvozku. Za kompaktním SUV Tiguan můžete také táhnout přívěs o hmotnosti až 2,5 tuny do maximálního 12% stoupání.

Asistence na všech cestách

Nový Tiguan nabízí asistenční systémy jako každý luxusní vůz. Při jízdě se můžete spolehnout na parkovacího asistenta, Side Assist, Area View nebo systémem Trailer Assist pro lepší bezpečnost při tažení přívěsu. Změn a modernizace se dočkal také multimediální systém, který nyní podporuje Apple CarPlay, Android Auto nebo Mirror Link.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Věra Hammerová prodejce nových vozů Plzeň

Jan Peroutka prodejce nových vozů Plzeň