Volkswagen Tiguan

Volkswagen Tiguan – pro vše, co život přinese

Silnější, komfortnější a s lepším připojením k síti než kdykoli v minulosti - nový Tiguan prezentuje, co se v něm skrývá. Díky inteligentním technologiím má vynikající vlastnosti. Jako dynamické SUV nově definuje hranice možného.

Výjimečný design

Přijíždí SUV, které je připravené zvládnout výzvy každého dne. Má sportovní a výrazný design a jeho siluetu tvoří tvary evokující sílu a dynamiku. Progresivní atraktivní designové detaily, jako nově tvarovaná čelní partie s volitelnými světlomety IQ.LIGHT HD-Matrix, mohutná zadní partie s LED světelnou lištou, stejně jako bohatá nabídka nových kol podtrhují jeho suverenitu.

Interiér plný inovací

Nasedněte a posuňte se na novou úroveň – vysoce kvalitní interiér modelu Tiguan, ale také multifunkční volant s tradičními tlačítky, středová konzola s novými funkcemi, volitelný navigační systém Discover Pro Max s displejem infotainment systému s úhlopříčkou 15 palců (38,1 cm), držák tabletu integrovaný ve středové loketní opěrce druhé řady sedadel, ambientní osvětlení, které může mít na přání až 30 barev, stejně jako osvětlené dekory na palubní desce a na předních dveřích. Nový Tiguan představuje zdařilou kombinaci pokroku a komfortu.

Výhled do budoucnosti: inteligentní osvětlení

Tiguan září v celé své kráse – inovativní světlomety IQ.LIGHT HD-Matrix  s více než 19 000 nezávisle ovládanými LED diodami jsou již ve stojícím voze zárukou jasného nadšení, a to díky světelné projekci Welcome & Goodbye, kterou prezentují před zahájením a po ukončení každé jízdy. Světelnou signaturu vozu pak působivým způsobem doplňují světelné lišty na mřížce chladiče a zadní partii, dynamická směrová světla, osvětlení okolí vozu, jež na jeho stranách zajišťuje projekce motivu z vnějších zpětných zrcátek, a osvětlené kliky dveří. Při nočních jízdách jsou světelné kužely vyzařované dálkovými světly stíněny ještě přesnějším způsobem, takže ostatní účastníci provozu tak nejsou oslňováni a ani Vás neoslepuje světlo odražené od dopravních značek. 

Výkonné asistenční systémy

Tiguan je sériově vybaven mnoha komfortními a asistenčními systémy. Kromě asistentů "Side Assist" (asistent pro změnu jízdního pruhu), "Front Assist" (systém nouzového brzdění), "Lane Assist" (asistent pro jízdu v jízdním pruhu) a "Rear View" (zadní kamera) mezi ně patří také funkce pro rozpoznávání dopravních značek. K dispozici bude navíc rozsáhlá nabídka systémů dodávaných na přání. Jedná se mimo jiné o následující technologie: "Park Assist Pro" (automatické zaparkování vozu nebo vyjetí z parkovacího místa, které může řidič řídit zvenku pomocí aplikace v chytrém telefonu) nebo "Trailer Assist" (pro asistované manévrování s přívěsem).


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Vít Rohrbacher prodejce nových vozů Volkswagen

Kristýna Štollová prodejce nových vozů Volkswagen