Volkswagen T-Cross

Váš společník pro všední den i volný čas

Mimořádně mimořádný T-Cross je tím pravým ořechovým pro každého, kdo hledá crossover s výrazným a nezaměnitelným designem a skvělými užitnými vlastnostmi. Praktičnost, styl, dynamika, spousta prostoru při kompaktních vnějších rozměrech a nejmodernější technologie, které přinášejí více komfortu pro všední den i pro volný čas – víc nepotřebujete.

  • Exkluzivní design
  • Úsporné motory
  • Zavazadlový prostor o objemu 385 l - 455l/1281 l
  • Až 18" kola
  • Bohatá výbava

Vydejte se do neznáma

T-Cross se nenechá zahanbit ani po stránce výkonu či jízdních vlastností. Díky dostatečně výkonným a úsporným motorům mu dynamika rozhodně nechybí a nemusíte se tak bát vydat třeba i na dálnici. Technologicky a konstrukčně vyspělé podvozkové komponenty pak zajišťují skvělou ovladatelnost a dokonalé jízdní vlastnosti na každé cestě, po které se vydáte.

Vymyká se zažitým standardům

Tohle je zkrátka ten pravý crossover nové generace. Svěží. Odvážný. Mimořádný. Nebojte se vyčnívat z davu a užívejte si pohledy ostatních řidičů, kteří vám budou závidět váš vkus a vaši odvahu být jiný. Atmosféru pohodlí v interiéru vozu vytvoří vysoce kvalitní povrch přístrojové desky z materiálu Soft Touch, stejně jako umělá kůže na palubní desce a panelech dveří. Další komfort a dobré držení těla v průběhu jízdy zajišťují sportovně-komfortní sedadla pro varianty výbavy Style nebo R-Line. 

Vše pro Váš komfort

Ambientní osvětlení dodá Vašemu vozu T-Cross punc individuality a technologie jako Hands free sada, indukční nabíječka, dvouzónová klimatizace Air Care Climatronic Bám zajistí maximální komfort. A zase inovativní světlomety IQ.LIGHT LED Matrix, asistent jízdy, asistent parkování, adaptivní tempomat, systém na rozeznávání chodců i cyklistů, asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu a další udělají Vaší jízdu bezpečnější.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Vít Rohrbacher prodejce nových vozů Volkswagen

Kristýna Štollová prodejce nových vozů Volkswagen