Volkswagen T-Cross

Mimořádně mimořádný T-Cross je tím pravým ořechovým pro každého, kdo hledá crossover s nezaměnitelným designem a skvělými užitnými vlastnostmi. Praktičnost, styl, dynamika – víc nepotřebujete.

  • Exkluzivní design
  • Úsporné motory
  • Zavazadlový prostor o objemu 385 l - 455l/1281 l
  • Až 18" kola
  • Bohatá výbava

 

Vždy po vašem boku

Hledáte ideálního společníka pro každodenní život ve městě? T-Cross je tou pravou volbou. S radostí se o vás bude každý den starat, a to nejen ve městě. Nebojí se totiž vydat ani za hranice města a stráví s vámi klidně i celou zahraniční dovolenou.

Je jiný

Stylový design se vymyká zažitým standardům. Tohle je zkrátka ten pravý crossover nové generace. Svěží. Odvážný. Mimořádný. Nebojte se vyčnívat z davu a užívejte si pohledy ostatních řidičů, kteří vám budou závidět váš vkus a vaši odvahu být jiný.

Vydejte se do neznáma

T-Cross se nenechá zahanbit ani po stránce výkonu či jízdních vlastností. Díky dostatečně výkonným a úsporným motorům mu dynamika rozhodně nechybí a nemusíte se tak bát vydat třeba i na dálnici. Technologicky a konstrukčně vyspělé podvozkové komponenty pak zajišťují skvělou ovladatelnost a dokonalé jízdní vlastnosti na každé cestě, po které se vydáte.

Malý zvenku, velký uvnitř

Díky vnějším kompaktním rozměrům zaparkujete téměř kdekoliv, i přesto je však v interiéru dostatek prostoru a za svůj objem se nemusí stydět ani zavazadelník. Objem zavazadlového prostoru se pohybuje v rozmezí mezi 385 l a 455 l v závislosti na posunutí zadních sedadel, která lze posouvat v rozsahu 140 mm. Po sklopení zadní řady sedadel vznikne dokonce prostor o objemu 1281 l. Tohle se automobilce Volkswagen povedlo!


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Vít Rohrbacher prodejce nových vozů Volkswagen

Kristýna Štollová prodejce nových vozů Volkswagen