Volkswagen Passat Variant

Volkswagen Passat Variant – praktický vůz pro manažery i rodinu

Volkswagen Passat Variant vyniká nejen svým vzhledem, technikou a pohodlím, které nabízí, ale také svou neobyčejnou praktičností. Je totiž naprosto ideální volbou jak na každodenní cestu do práce, tak i pro rodinnou dovolenou.

  • elegantní design
  • kvalitní materiály v interiéru
  • komfortní jízda
  • bohatá standardní výbava
  • pokročilé asistenční systémy

Volkswagen Passat Variant GTE

Plug-in hybridní Passat Variant GTE vyčnívá hospodárností provozu. Kombinace přeplňovaného benzínového motoru 1.4 TSI a elektromotoru dosahuje celkového nejvyššího výkonu 160 kW a okamžitě dostupného točivého momentu 400 Nm. V čistě elektrickém módu lze ujet až 55 kilometrů s nulovými lokálními emisemi.

 

Připraven na každou situaci

Passat Variant je dokonalým univerzálem, který přes týden poslouží jako manažerský vůz a o víkendu odveze celou rodinu na chalupu. Na první pohled zaujme čistým, elegantním designem s dynamickými rysy, které byly ještě více zvýrazněny při poslední modernizaci. Každá maličkost je zde dotažena do posledního detailu.

Exkluzivní interiér

V interiéru najdete pouze kvalitní materiály ve vkusné barevné kombinaci. Díky tomu se budete cítit neobyčejně příjemně. Důležitým designovým a zároveň funkčním prvkem jsou výdechy ventilace, které pokrývají téměř celou šíři palubní desky. Těšit se můžete také z intuitivního multimediálního systému.

Na cestách v pohodlí

Model Passat už dlouhé roky dokazuje, že nabízí opravdu vysokou úroveň komfortu jízdy. Podvozek poskytuje jistý pocit při řízení, skvěle drží zvolenou stopu a nerovnosti dokáže odfiltrovat s lehkostí. Obzvlášť na dlouhých cestách si budete nadstandardní pohodlí nadmíru užívat.

Pomáhá při řízení

Passat je symbolem vyspělosti a komfortu, a proto už ve standardní výbavě nabízí řadu užitečných pomocníků, jako je adaptivní tempomat, asistent rozjezdu do kopce, dešťový senzor či systém pro udržování jízdního pruhu Lane Assist. O maximální teplotní komfort se stará automatická klimatizace Climatronic.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Vít Rohrbacher prodejce nových vozů Volkswagen

Kristýna Štollová prodejce nových vozů Volkswagen