Volkswagen T-Roc R

Nechte se ohromit

Když se dá dohromady výkonný motor, vyladěný podvozek a pohon všech kol, jízda se stane neuvěřitelně zábavnou. T-Roc R navíc skvěle vypadá. Již základní T-Roc se může pochlubit přitažlivými křivkami, ke kterým nyní přibyly jedinečné designové prvky zvýrazňující jeho sportovní charakter.

  • motor 2.0 TSI s výkonem 300 koní (221 kW)
  • zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,8 s
  • pohon všech kol 4Motion
  • sportovní podvozek
  • jedinečný R-design

Cena již od 1 088 900 Kč

Objednat testovací jízdu

R-design

Přitažlivý R-Design dokáže v mžiku zaujmout úplně každého. Od standardní verze se T-Roc R odlišuje řadou jedinečných designových prvků. Nechte se okouzlit výrazným předním nárazníkem, zadním difuzorem, LED světlomety či koly se speciálním designem. Nebojte se jedinečnosti.

Výkon, který cítíte i slyšíte

T-Roc R je charakterizován skvělými jízdními výkony. Vše samozřejmě začíná u motoru – v tomto případě se jedná o dvoulitrový čtyřválec TSI s výkonem 300 koní (221 kW), který se postará o zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,8 sekundy. Ke skvělému rozjezdu pomáhá také systém Launch Control. K výkonnému motoru patří pořádný výfuk, a proto si můžete zvolit titanový výfukový systém Akrapovič s dechberoucím zvukovým projevem, který navíc skvěle vypadá.

Jistota při řízení

Progresivní řízení zaručuje přesné a jisté ovládání v každé situaci. Vysoká úroveň kontroly vozu přináší ještě větší radost z jízdy na zakroucených silnicích. Progresivní řízení navíc nabízí i vyšší komfort v každodenním městském provozu. U sportovního vozu nejde jen o to, jak rychle se rozjedete, ale také o to, jak rychle můžete zastavit. Proto jsou zde pro razantní zpomalení instalovány 17” brzdové kotouče.

Jako po kolejích

Sucho. Mokro. Sníh. Terén. Žádný z těchto povrchů Volkswagen T-Roc R nerozhodí díky pohonu všech kol 4Motion, který zajišťuje optimální rozdělení výkonu motoru na kola pro co nejlepší možnou trakci. Ke sportovním jízdním vlastnostem výrazně pomáhá sportovní podvozek s tuhým naladěním pružin, tlumičů a stabilizátorů a o 15 milimetrů nižší světlá výška.

Nakonfigurujte si svůj vůz

Konfigurátor Volkswagen

Proč nový vůz právě od nás?

Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Veškerá naše snaha se odráží v našich službách. Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení.

Objednat testovací jízdu

Vaši prodejci v Plzni

Radek Macháň

Radek Macháň
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 739 605 349
e-mail: radek.machan@smucler.cz

Věra Hammerová

Věra Hammerová
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 736 511 917
e-mail: vera.hammerova@smucler.cz


Kontaktujte nás