Volkswagen T-Roc R

Nechte se ohromit

Když se dá dohromady výkonný motor, vyladěný podvozek a pohon všech kol, jízda se stane neuvěřitelně zábavnou. T-Roc R navíc skvěle vypadá. Již základní T-Roc se může pochlubit přitažlivými křivkami, ke kterým nyní přibyly jedinečné designové prvky zvýrazňující jeho sportovní charakter.

  • motor 2.0 TSI s výkonem 300 koní (221 kW)
  • zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,8 s
  • pohon všech kol 4Motion
  • sportovní podvozek
  • jedinečný R-design

Cena již od 1 088 900 Kč

Objednat testovací jízdu

R-design

Přitažlivý R-Design dokáže v mžiku zaujmout úplně každého. Od standardní verze se T-Roc R odlišuje řadou jedinečných designových prvků. Nechte se okouzlit výrazným předním nárazníkem, zadním difuzorem, LED světlomety či koly se speciálním designem. Nebojte se jedinečnosti.

Výkon, který cítíte i slyšíte

T-Roc R je charakterizován skvělými jízdními výkony. Vše samozřejmě začíná u motoru – v tomto případě se jedná o dvoulitrový čtyřválec TSI s výkonem 300 koní (221 kW), který se postará o zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,8 sekundy. Ke skvělému rozjezdu pomáhá také systém Launch Control. K výkonnému motoru patří pořádný výfuk, a proto si můžete zvolit titanový výfukový systém Akrapovič s dechberoucím zvukovým projevem, který navíc skvěle vypadá.

Jistota při řízení

Progresivní řízení zaručuje přesné a jisté ovládání v každé situaci. Vysoká úroveň kontroly vozu přináší ještě větší radost z jízdy na zakroucených silnicích. Progresivní řízení navíc nabízí i vyšší komfort v každodenním městském provozu. U sportovního vozu nejde jen o to, jak rychle se rozjedete, ale také o to, jak rychle můžete zastavit. Proto jsou zde pro razantní zpomalení instalovány 17” brzdové kotouče.

Jako po kolejích

Sucho. Mokro. Sníh. Terén. Žádný z těchto povrchů Volkswagen T-Roc R nerozhodí díky pohonu všech kol 4Motion, který zajišťuje optimální rozdělení výkonu motoru na kola pro co nejlepší možnou trakci. Ke sportovním jízdním vlastnostem výrazně pomáhá sportovní podvozek s tuhým naladěním pružin, tlumičů a stabilizátorů a o 15 milimetrů nižší světlá výška.

Nakonfigurujte si svůj vůz

Konfigurátor Volkswagen

Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Vaše mimořádná spokojenost je naší mimořádnou prioritou. Spokojenost zákazníka na prvním místě.

Objednat testovací jízdu

Vaši prodejci v Plzni

Věra Hammerová

Věra Hammerová
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 736 511 917
e-mail: vera.hammerova@smucler.cz

Jan Peroutka

Jan Peroutka
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 730 546 352
e-mail: jan.peroutka@smucler.cz


Kontaktujte nás