Volkswagen Polo GTI

Nové Polo GTI s motorem 2,0 TSI je jako stvořené pro každodenní používání, ale zároveň vám dopřeje nevšední zážitky. Polo GTI je zárukou radosti z jízdy.

  • výkon 200 koní
  • možnost převodovky DSG
  • elektronický stabilizační systém s elektronickou uzávěrkou diferencíálu  XDS
  • technologie Mirror link
  • parkovací senzory vpředu i vzadu nebo parkovací kamera
  • dešťový senzor pro automatické stírání

Cena již od 576 900 Kč

Objednat testovací jízdu

Líbil by se vám vůz vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Plnohodnotný závodník

Když se řekne Polo, tak si představíme menší vůz do města nebo na dojíždění do práce po okreskách. Při dodání GTI se ale každému představí nabroušený vůz s hbitým motorem, ostře řezanými hranami a skvělým interiérem. A přesně takové nové Polo GTI je!

Skromný výkon? Kdepak!

Čtyřválec o objemu 2 litry nezní jako špatná prognóza pro auto s tak nízkou hmotností. A už rozhodně to nezní špatně, když se řekne TSI a 200 koní.  S pohonnou jednotkou plnící normu Euro 6 si užijete mnoho zábavy a jízda vás bude opravdu bavit.

Technicky vyspělé Polo

Každý si zaslouží to nejlepší, a to platí i pro nové Polo GTI. Tento malý závodník totiž disponuje nejrůznějšími asistenty - parkovací kamerou, dešťovým senzorem, systémem nouzového brzdění nebo tempomatem, který si sám udržuje odstup od vozidla jedoucího před vámi. Navíc vás 17palcová kola z lehké slitiny a asistenční systémy ASR, ABS či MSR udrží v každé zatáčce.

Multimédia na cestách

Nejen výkon nechybí u nového VW Polo GTI. Polo totiž nabízí moderní multimediální systém, který podporuje přehrávání hudby z USB, CD nebo přes Bluetooth. Multimediální systém podporuje také navigaci s hlasovým ovládáním nebo funkci Mirror Link. Užijte si pokrokové technologie, kamkoliv se vydáte.

Fotogalerie

Nakonfigurujte si svůj vůz

Konfigurátor Volkswagen

Proč nový vůz právě od nás?

Spokojenost zákazníka na prvním místě. Sledujeme novinky, jsme stále ve střehu, abychom Vám vždy podali aktuální informace. Příjemné rodinné prostředí.

Objednat testovací jízdu

Vaši prodejci v Plzni

Věra Hammerová

Věra Hammerová
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 736 511 917
e-mail: vera.hammerova@smucler.cz

Jan Peroutka

Jan Peroutka
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 730 546 352
e-mail: jan.peroutka@smucler.cz


Kontaktujte nás