Volkswagen Passat Alltrack

Nenechte se omezovat

Díky zvýšené světlé výšce, ochraně podvozku a pohonu všech kol 4Motion se Passat Alltrack vypořádá i s cestami v terénu. O jeho schopnostech poradit si se všemi nástrahami již na první pohled vypovídá jeho vzhled.

  • terénní vzhled
  • kvalitní materiály v interiéru
  • dobré schopnosti mimo zpevněné cesty
  • pohon všech kol 4Motion
  • elektronická uzávěrka diferenciálu XDS
  • zvýšená světlá výška a vyšší ochrana podvozku
  • pokročilé asistenční systémy
  • vyhřívaná přední sedadla

Cena již od 1 117 900 Kč

Objednat testovací jízdu

Líbil by se vám vůz vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Sjeďte z cesty

Passat Alltrack vychází z verze  Variant, je však lépe připravený pro jízdu mimo silnice. Pomáhá k tomu třeba zvýšený podvozek a jeho vyšší ochrana. Jeho dobrodružné ambice se projevují i ve vzhledu v podobě oplastování spodní části karoserie s chromovými doplňky.

Vše pro vaše pohodlí

V interiéru Volkswagen na vás čekají pouze vybrané materiály, které přispívají k vytvoření příjemné atmosféry. Na první pohled zaujmou výdechy ventilace, které se táhnou téměř přes celou šíři palubní desky. Multifunkční 3ramenný volant obšitý kůží s pádly pro řazení převodovky DSG skvěle padne do rukou a nechybí ani intuitivní multimediální systém.

Dobrodružné ambice

Označení Alltrack neznamená jen pár designových změn. Na nezpevněném povrchu jistě oceníte pomoc pohonu všech kol 4Motion a elektronické uzávěrky diferenciálu XDS. Součástí výbavy je také volič jízdních profilů, který přizpůsobí charakteristiku podvozku a projevu motoru aktuální situaci.

Snadná a pohodlná jízda

Verze Alltrack se může pochlubit opravdu bohatou základní výbavou. Kromě mnoha prvků komfortní výbavy a designových doplňků je nabitý také asistenčními systémy. Ve standardu nabízí například adaptivní tempomat, dešťový senzor, systém pro udržování jízdního pruhu nebo asistent rozjezdu do kopce a sjezdu z kopce. O teplotní komfort se stará automatická klimatizace Climatronic a vyhřívaná přední sedadla.

Nakonfigurujte si svůj vůz

Konfigurátor Volkswagen

Proč nový vůz právě od nás?

Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Sledujeme novinky, jsme stále ve střehu, abychom Vám vždy podali aktuální informace. Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení.

Objednat testovací jízdu

Vaši prodejci v Plzni

Radek Macháň

Radek Macháň
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 739 605 349
e-mail: radek.machan@smucler.cz

Věra Hammerová

Věra Hammerová
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 736 511 917
e-mail: vera.hammerova@smucler.cz


Kontaktujte nás