Volkswagen Multivan 6.1

Univerzální pomocník pro každý den

Volkswagen Multivan 6.1 si zamilujete. Je stylový. Je prostorný. Je komfortní. Nechybí dostatečně výkonné motory a řada užitečných asistenčních systémů. Charakterizuje ho jedinečná všestrannost při plnění různorodých úkolů všedních i nevšedních dnů.

  • přitažlivý design
  • komfortní interiér
  • spolehlivé a hospodárné motory TDI
  • asistenční systémy pro zvýšení bezpečnosti a pohodlí při řízení
  • až 8 míst (u verze s dlouhým rozvorem)

Cena je uvedena bez DPH.

Cena již od 719 861 Kč

Objednat testovací jízdu

Skladové vozy Volkswagen Multivan (5)

Volkswagen Multivan 6,1 CL 2,0 TDI 110 kW 7DSG KR Číslo modelu: 0357245 2 TDI přední , 7 st. automatická Barva: Bílá Candy
Aktuální cena: 1 700 000 Kč
Volkswagen Multivan 6,1 2,0 TDi 150 kW 4MOT DSG Highline Číslo modelu: 0357316 2 TDI 4x4 , 7 st. Automatická Barva: Modrá Ravenna metalí
Aktuální cena: 2 000 000 Kč
Zavřít

Chci poptat vůz

Nenašli jste vůz podle svých představ? Vyplňte tento formulář a odešlete jej. Jakmile bude vůz odovídající vašim požadavkům k dispozici, budmeme vás rádi informovat.

Informace o voze

Značka: * Volkswagen
Model: * Multivan
Karoserie:
Najeto do:
Motor:
Palivo:
Převodovka:
Stáří:

Kontaktní informace

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Město: *
Poznámka:* povinné položky

Středem pozornosti na každém místě světa

Multivan 6.1 je stylový pomocník pro každý den. Jeho neotřelý design s výraznou přední maskou zaručuje, že na sebe strhává pohledy všech okolo. Navíc se na něj vždy můžete naprosto spolehnout, což dosvědčí jeho bohatá historie, která zahrnuje spoustu spokojených majitelů.

Pohodlí na nejvyšší úrovni

V interiéru se budete cítit lépe než doma. Multivan 6.1 je standardně vybaven sedadly, která vás ohromí svou pohodlností. Pro maximální pohodlí můžete využít volitelné elektrické nastavení bederních opěrek ve 4 směrech. Jedinečnou variabilitu zajišťují samostatná sedadla, která lze snadno otočit a posouvat.

Plnou parou vpřed

Všechny vozy bez výjimky pod kapotou ukrývají motor TDI, který je charakterizován dostatečným výkonem a hospodárným provozem. S žádnou z nabízených výkonových variant neuděláte chybu. I když – čím vyšší výkon, tím lépe – vždyť to znáte.

Bezpečnost a komfort při řízení

Ať už se vydáte na jakoukoliv cestu, jistě oceníte sériové a volitelné asistenční systémy, přispívající k vyšší bezpečnosti jízdy a komfortu při řízení. Pomáhat vám bude například asistent pro kompenzaci bočního větru, asistent pro udržování v jízdním pruhu, adaptivní tempomat, automatický parkovací asistent, funkce pro ochranu boků vozu nebo automatické přepínání dálkových světel.

Fotogalerie

Nakonfigurujte si svůj vůz

Konfigurátor Volkswagen

Proč nový vůz právě od nás?

Spokojenost zákazníka na prvním místě. Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Vaše mimořádná spokojenost je naší mimořádnou prioritou.

Objednat testovací jízdu

Vaši prodejci v Plzni

Ing. Petr Kropáček

Ing. Petr Kropáček
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 731 594 052
e-mail: petr.kropacek@smucler.cz

Václav Marian

Václav Marian
prodejce nových vozů VW Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 606 465 089
e-mail: vaclav.marian@smucler.cz


Kontaktujte nás