Volkswagen Multivan T6

Nejvyšší úroveň individualizace ve své třídě

Nový Multivan charakterizuje jedinečná všestrannost při plnění různorodých nároků všedních dnů i volného času.  Maximální flexibilita a terénní schopnosti kombinované s inovativní koncepcí pohonu a nízkou spotřebou paliva činí z vozu Multivan 6. generace ještě efektivnější automobil.

S nejmodernějšími asistenčními systémy, vysoce kvalitním designem interiéru a komfortními systémy Infotainment zůstává nový Multivan absolutně věrný své pověsti nejoblíbenější velkoprostorové limuzíny.

Cena již od 776 520 Kč

Chci se projet! Jak na to?

Skladové vozy Volkswagen Multivan (1)

Volkswagen Multivan 2,0 TDi 150 kW Highline, 7DSG, 4 MOT 2 TDi 150 kW Highline, 7DSG, 4 MOT 4x4 , 0 st. Automatická Barva: bílá
Aktuální cena: 1 640 631 Kč
Zavřít

Chci poptat vůz

Nenašli jste vůz podle svých představ? Vyplňte tento formulář a odešlete jej. Jakmile bude vůz odovídající vašim požadavkům k dispozici, budmeme vás rádi informovat.

Informace o voze

Značka: * Volkswagen
Model: * Multivan T6
Karoserie:
Najeto do:
Motor:
Palivo:
Převodovka:
Stáří:

Kontaktní informace

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Město: *
Poznámka:* povinné položky

Středem pozornosti na každém místě světa

Nový Multivan T6 neprojede kolem vás bez povšimnutí, a proto je to skvělá volba pro všechny, kteří hledají stylové a prostorné auto s komfortním interiérem a výkonnými motory.

Minimum paliva s maximem síly

Dvoulitrové motory v rozpětí 84 - 204 koní dodávají vozu energii a hravost. S nízkou spotřebou od 5,7 - 6,3 litru vás doveze kamkoli a ještě vám při tom vykouzlí úsměv na tváři.

Aktivní život v Multivanu

Pro jeho vysokou variabilitu si ho musíte zamilovat. Pro všechny aktivní řidiče i spolucestující je tu více než 65 let Multivan, tentokrát s novým lepším infotainmentem a ostřejším vzhledem než tomu bylo u předchozích generací.

Multivan generation six

Tovární vylepšení v Multivanu T6 vracejí vozu retro vzhled a styl - 17” kola Devonport, kompletní LED osvětlení, vylepšený akustický paket, adaptivní regulace podvozku. Prostě vše, co chcete mít.

Nakonfigurujte si svůj vůz

Konfigurátor Volkswagen

Proč nový vůz právě od nás?

Veškerá naše snaha se odráží v našich službách. Vyškolený personál s profesionálním přístupem. Možnost výměny stávajícího vozu za nový.

Objednat testovací jízdu

Vaši prodejci

Václav Marian

Václav Marian
prodejce nových vozů VW H. Týn
tel: +420 379 412 222
mob: +420 606 465 089
e-mail: vaclav.marian@smucler.cz

Ing. Petr Kropáček

Ing. Petr Kropáček
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 273
mob: +420 731 594 052
e-mail: petr.kropacek@smucler.cz


Kontaktujte nás