Volkswagen Multivan

Univerzální pomocník pro každý den

Volkswagen Multivan 6.1 si zamilujete. Je stylový. Je prostorný. Je komfortní. Nechybí dostatečně výkonné motory a řada užitečných asistenčních systémů. Charakterizuje ho jedinečná všestrannost při plnění různorodých úkolů všedních i nevšedních dnů.

  • přitažlivý design
  • komfortní interiér
  • spolehlivé a hospodárné motory TDI
  • asistenční systémy pro zvýšení bezpečnosti a pohodlí při řízení
  • až 8 míst (u verze s dlouhým rozvorem)

 

Středem pozornosti na každém místě světa

Multivan 6.1 je stylový pomocník pro každý den. Jeho neotřelý design s výraznou přední maskou zaručuje, že na sebe strhává pohledy všech okolo. Navíc se na něj vždy můžete naprosto spolehnout, což dosvědčí jeho bohatá historie, která zahrnuje spoustu spokojených majitelů.

Pohodlí na nejvyšší úrovni

V interiéru se budete cítit lépe než doma. Multivan 6.1 je standardně vybaven sedadly, která vás ohromí svou pohodlností. Pro maximální pohodlí můžete využít volitelné elektrické nastavení bederních opěrek ve 4 směrech. Jedinečnou variabilitu zajišťují samostatná sedadla, která lze snadno otočit a posouvat.

Plnou parou vpřed

Všechny vozy bez výjimky pod kapotou ukrývají motor TDI, který je charakterizován dostatečným výkonem a hospodárným provozem. S žádnou z nabízených výkonových variant neuděláte chybu. I když – čím vyšší výkon, tím lépe – vždyť to znáte.

Bezpečnost a komfort při řízení

Ať už se vydáte na jakoukoliv cestu, jistě oceníte sériové a volitelné asistenční systémy, přispívající k vyšší bezpečnosti jízdy a komfortu při řízení. Pomáhat vám bude například asistent pro kompenzaci bočního větru, asistent pro udržování v jízdním pruhu, adaptivní tempomat, automatický parkovací asistent, funkce pro ochranu boků vozu nebo automatické přepínání dálkových světel.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Ing. Petr Kropáček prodejce nových vozů Plzeň

Václav Marian vedoucí prodeje nových vozů